menu
infolinka
+421 233 527 880
(Po - Pi 9:00 - 18:00)
0
Spôsoby dodania
Prepravca5.99 €
Osobný odber BrnoZadarmo
Doprava zadarmo od 100 €

Philips HUE - Black&White

Spoločnosť Philips predstavuje špeciálnu edíciu svietidiel Black&White. Táto edícia vznikla tak, že Philips vzal svoje najpopulárnejšie svietidlá, osadil ich technológiou HUE a všetky svietidlá previedol na LED technológiu. Do balenia každého svietidla pridal navyše diaľkový inteligentný ovládač. Vznikla tak úžasná edícia svietidiel za cenu, ktorá sa veľmi blíži svietidlám pôvodným.

Čo všetko teda získate nákupom u spoločnosti Dekolamp?

  • krásne LED svietidlá s unikátnou technológiou HUE
  • ovládač ku každému svietidlu ZADARMO

Kompletná ponuka svietidiel Black&White >>

Čo vám nové Hue osvetlenie ponúka? 

Kombinácia kvalitných LED svietidiel s inteligentným a intuitívnym ovládaním. Pokiaľ si domov zaobstaráte štartovaciu sadu s bezdrôtovou sadou Bridge, môžete u seba doma rozohrať hru svetiel, akú ste zatiaľ nevideli. Vytvorte si presne takú atmosféru, na ktorú sa práve cítite. Hrajte sa s farbami, intenzitou svetla a nechajte sa svetlom napríklad aj prebúdzať.

Svetlá môžete plynulo stmievať. Pre svoju bežnú činnosť odporúčame 4 svetelné schémy, ktoré podporia to, čo práve robíte. Potrebujete dodať silu? Voľte režim pre povzbudenie. Pracujete alebo sa deti učia? Použite schému koncentrácia. Pri čítaní obľúbenej knihy prejdite k režimu čítania. A nakoniec to najlepšie - užívajte si pokoja a relaxujte pomocou mäkkého a uvoľňujúceho svetla v režime relaxácia. Prečítajte si u nás v poradni, ako fungujú Hue svetlá a čo ďalšieho vám umožnia. 

Elegantné osvetlenie do celého domu

Séria Black and White bola navrhnutá skutočne s citom. Každé svetlo vyzerá elegantne a ľahko zapadne do moderného i klasického interiéru. Philips myslel na všetkých, a tak v ponuke nájdete moderné lustre, stropné a nástenné svietidlá, ľad bodové osvetlenie aj stolové lampy. Ako materiál bol zvolený odolný kov a sklo a farby čierna a biela, o čom vypovedá aj názov celej kolekcie. 
 

Za Hue Black and White vám ručíme

Kúpte si nové svetlá a užívajte si ich zručnosti. Dekolamp vám zaručí najnižšiu cenu na trhu. Pokiaľ nájdete niekde lacnejšiu ponuku, dajte nám vedieť a my túto cenu dorovnáme. 

Kopmletní ponuka svietidiel Black&White >>
 
 

 

 

súvisiace produkty