menu
infolinka
+421 233 527 880
(Po - Pi 9:00 - 18:00)
0
Spôsoby dodania
Prepravca5.99 €
Osobný odber BrnoZadarmo
Doprava zadarmo od 100 €

Posvieťte si na prázdniny

More, cikády, teplo aj o polnoci a k tomu lampy na kolonádach. Aj tak môže vyzerať dovolenka, na ktorú už skoro množstvo z vás vyrazí.

Vonkajšie osvetlenie ako pri mori

Spríjemnite si čakanie na dovolenku a pokochajte sa napríklad svetlami z Malty alebo z Talianska. Stredomorské destinácie sú charakteristické kovovými lampami, ktoré vydržia teplé aj chladnejšie počasie. Aj keď ruku na srdce, takú zimu ako na Slovensku tam nepoznajú.

světlo na maltěsvětlo z itálie

Nemusíte ale jazdiť až k moru, aby ste si užili stredomorské lampy. Pekných výhľadov a miest k návšteve nájdete aj v tuzemsku hromadu. A koniec koncov môžete naraziť aj na podobné lampy, ktoré vám môžu pripomenúť more, horúco, palmy a opaľovanie. Alebo si také vonkajšie lampy kúpte sami k sebe na záhradu a vykúzlite si svoj stredomorský kútik doma.
 

súvisiace produkty

súvisiace články

Inšpirácia od mora - Malta
Počasie už dáva jasne najavo, že sa horúce leto rýchlo blíži. Všímate si na dovolenke, aké svetlá vám osvetľujú večerné prechádzky po meste? Pripravte sa na prichádzajúce prázdniny a dovolenku. My vám ponúkame inšpiráciu svetiel priamo z Malty.
Inšpirácia od mora - Taliansko
Ďalšia inšpirácia od stredozemného mora vás iste naláka na plánovanie letnej dovolenky. Zatiaľ ale tridsiatky nehlásia ani v Grécku, ani v Taliansku. A tak sa zatiaľ nechajte zahriať niekoľkými fotkami práve z Talianska.
Další články v Magazínu