menu
infolinka
+421 233 527 880
(Po - Pi 9:00 - 16:00)
0Košík
Spôsoby dodania
Prepravca3.90 €
Osobný odber BrnoZadarmo
Doprava zadarmo od 30 €
cena
Dostupnosť
Typ
Ďalších 8Skryť ostatné
Typ umiestnenia
Ďalšie 4Skryť ostatné
Výrobca
Navrhnuté pre
Ďalšie 2Skryť ostatné
Typ zdroja
Doplnková vlastnosť
Ďalšie 4Skryť ostatné
Farba svetla (K)
Krytie
cena
Dostupnosť
Typ
Ďalších 8Skryť ostatné
Typ umiestnenia
Ďalšie 4Skryť ostatné
Výrobca
Navrhnuté pre
Ďalšie 2Skryť ostatné
Typ zdroja
Doplnková vlastnosť
Ďalšie 4Skryť ostatné
Farba svetla (K)
Krytie
Doprava nad 30 € zadarmo
Možnosť vrátiť tovar do 14 dní
Predĺžená záruka 5 rokov
Tovar skladom expedujeme do 24 hodín

Immax NEO - Inteligentná domácnosť pre každého

Inteligentné svietidlá značky Immax NEO ponúkajú ucelenú radu pre vybavenie celého domu aj bytu. V ponuke nájdete inteligentné stropné svetlá aj chytré lustrechytré LED pásiky  či lampičky.

Svietidlá od značky Immax NEO sú kvalitné aj veľmi bezpečné a môžu sa pochváliť využívaním najmodernejších technológií. Ich neustály vývoj prináša stále nové možnosti, ako môžete rozžiariť vašu domácnosť.
Svetlá môžete ovládať pomocou ovládača alebo pomocou mobilného telefónu. Stačí iba pripojiť mostík Immax NEO BRIDGE, stiahnuť aplikáciu a môžete so svetlami čarovať priamo vo vašom telefóne alebo tablete.

Bridge funguje ako mozog domácnosti a je schopný prepojiť všetky múdre zariadenia. Pracujúce na protokole Zigbee 3.0, ktorý je kompatibilný s iOS, Android, Amazon Alexa, Apple Siri či Google Assistant, takže získate možnosť ovládať osvetlenie hlasom. To si zamilujú aj vaše deti!
Protokolom Zigbee 3.0 ďalej môžete ovládať aj svoju chytrú chladničku, práčku a mnoho iných zariadení výrobcov zapojených do Zigbee Alliance. Nakoniec môžete do tohto systému zapojiť aj inteligentné osvetlenie značky Philips HUE, takže ak máte doma napríklad svietidlá či žiarovky tejto značky, ale zaujala vás aj značka Immax NEO, nie je to žiadny problém a môžete obe značky pod mostíkom Immax NEO skombinovať. Pre ovládanie osvetlenia je tiež možné použiť diaľkové ovládače.

Milióny rôznych svetelných efektov u vás doma

Medzi štandardné funkcie inteligentných svietidiel Immax NEO patrí funkcia stmievania. Pomocou plynulého stmievania si môžete nastaviť intenzitu svetla podľa vašich potrieb. Pri sledovaní filmu či relaxácii môžete znížiť intenzitu na minimum a nechať tak odpočinúť vaše oči.
Ďalšia vychytaná funkcia týchto inteligentných svietidiel je nastavenie teploty osvetlenia - pohrajte sa s nastavením teploty svetla od intenzívnej bielej po teplú žltú. Tú voľte pre chvíle oddychu, studenšie a teda intenzívnejšie odtiene bielej voľte naopak pre prácu a sústredenie. Niektoré inteligentné žiarovky vám umožnia vyberať až zo škály 16 miliónov farieb, môžete tak zažiť doslova farebný koncert. To musíte vidieť na vlastné oči!
 

Jedinečná svietidla Immax NEO s futuristickou bezdrôtovou technológiou

Tiež sa doma hádate o to, kto vylezie z postele a pôjde zhasnúť? Svietidlá Immax NEO vám prinášajú riešenie. Vďaka bezdrôtovému ovládaniu môžete meniť intenzitu svetla odkiaľkoľvek chcete. Táto technológia urobí radosť každému zdravému človeku a čo potom osobám chorým alebo postihnutým, ktoré majú problémy s pohyblivosťou! Inteligentné osvetlenie im výrazne zlepší komfort bývania.

Inteligentné svietidlá premenia vašu domácnosť a umožnia vám ju ovládať odkiaľkoľvek pomocou mobilných telefónov. Na diaľku zhasnete svetlo nielen v izbe, kde sa nachádzate, ale aj v ostatných miestnostiach. Ak vaše deti potrebujú zaspávať pri tlmenom svietení, stačí naprogramovať lampičku na určitý čas, než ratolesti zaspia a potom svetlo zhasne samo, bez toho aby ste museli navštíviť detskú izbu.
Aj počas dovolenky môžete pomocou svietidiel vytvárať ilúziu, že ste stále doma a odradiť tak prípadného zlodeja alebo si nastaviť osvetlenie tak, aby sa rozsvietilo pár minút predtým, než prídete z práce a už sa tak nebudete musieť vracať do tmavého domova a hľadať vypínač.
Tiež budete môcť prestať napomínať vaše ratolesti či aj sami seba za to, že pri odchode zabúdate zhasnúť.

Pre ešte komplexnejšie zabezpečenie vášho domova odporúčame zakúpiť aj bezpečnostnú sadu Immax NEO Smart Security Kit, ktorá obsahuje mostík Bridge, alarm, pohybové senzory či magnetická senzory na okná i dvere.
 

Výhody osvetlenie Immax NEO

  • Najmodernejšie technológie
  • Kvalitné materiály
  • Elegantný dizajn
  • Úspora energie - svietidlá aj žiarovky sú založené na LED technológii
  • Pohodlné ovládanie
  • Možnosť rozširovanie systému o ďalšie svietidlá
  • Bezpečnostné opatrenia pri neprítomnosti v byte
  • Ovládanie diaľkovým ovládačom, mobilom alebo tabletom
  • Immax NEO BRIDGE je schopný ovládať aj svietidlá značky Philips HUE a je kompatibilný s iOS, Android, Amazon Alexa, Apple Siri, Google Assistant, takže získate možnosť ovládať osvetlenie hlasom.
Ako vidíte, dôvodov prečo si zaobstarať inteligentné osvetlenie značky Immax je veľa. Je len na vás, či osvetlenie využijete iba u centrálneho osvetlenia alebo si inteligentnými svetlami vybavíte celú domácnosť.

Postupné rozširovanie systému chytrého osvetlenia

Svietidlá a žiarovky možno do systému pridávať postupne, nie je nutné nakúpiť všetko hneď. Na začiatok odporúčame vybrať napríklad jednu z inteligentných sád, ktoré obsahujú rôzne chytré žiarovky a ovládače a vy si tak budete môcť tento systém inteligentných svietidiel v kľude vyskúšať. Veríme, že si ich zamilujete rovnako ako my a potom budete mať kedykoľvek možnosť prikupovať nové svietidlá či žiarovky. Tým pádom nemusíte za premenu domácnosti minúť hneď veľa peňazí.
 

Kde kúpiť Immax NEO?

Immax NEO si môžete zakúpiť alebo najprv vyskúšať v našom showroome Dekolamp v Brne. Skladom aj na predajni máme veľké množstvo svietidiel tejto značky a ako autorizovaný predajca tejto značky ponúkame výhodné ceny. Kúpte si lacno Immax NEO Inteligentné sadu alebo rovno cenovo priaznivé svietidlo s integrovaným LED zdrojom.
V ponuke tiež máme veľa druhov úsporných inteligentných žiaroviek - od najluxusnejších modelov s rozšírenými fukcii po jednoduchešie lacnejšie modely, ktoré umožňujú len plynulé stmievanie.

Zadarmo tiež poskytujeme poradenstvo a to nielen pre značku Immax NEO.

Prepadnite kúzlu inteligentného osvetlenia značky Immax NEO a vytvorte si z vašich domovov inteligentné domácnosti.