Vážení zákazníci, z dôvodu aktuálnych bezpečnostných opatrení je naša predajňa v Brne uzavretá! Pre svoj nákup môžete využiť náš eshop. Ďakujeme za pochopenie.
menu
infolinka
+421 233 527 880
(Po - Pi 9:00 - 18:00)
0Košík
Spôsoby dodania
Prepravca3.90 €
Osobný odber BrnoZadarmo
Doprava zadarmo od 30 €

LED páska HUE Philips 25W LED RGB - viacfarebná

Predĺženie pre svetla Philips Hue LightStrip Plus s dĺžkou 1 meter možno jednoducho pripojiť k už existujúcim pásiem LightStrip Plus. Vytvorte svetlo v akomkoľvek tvare a predĺžte pásy až do dĺžky... Viac o produkte
 • Výrobca: Philips
 • Pätica: LED RGB
 • Farba: viacfarebná
 • Materiál: plast
 • Typ zdroja: LED RGB
 • Zdroj súčasťou balenia: áno
 • Rozmery [mm] (D/Š/V): 1000/11/3
 • Světelný tok [lm]: 800
 • Energetická trieda: A +
Pomôžeme vám s nákupom
 • Využite našu poradňu
 • Tovar nám môžete vrátiť do 14 dní
 • Odborne vám poradíme +420 727 957 740   Po - Pia 10:00 - 18:00/  info@dekolamp.cz

popis produktu

Predĺženie pre svetla Philips Hue LightStrip Plus s dĺžkou 1 meter možno jednoducho pripojiť k už existujúcim pásiem LightStrip Plus. Vytvorte svetlo v akomkoľvek tvare a predĺžte pásy až do dĺžky 10 metrov. Oživte akýkoľvek izbu jasným bielym svetlom a 16 miliónmi farieb.

 • Flexibilné svietidlo s dĺžkou 1 meter, ktoré možno predĺžiť a skrátiť na požadovaný rozmer

  Flexibilné svietidlo s dĺžkou 1 meter, ktoré možno predĺžiť a skrátiť na požadovaný rozmer

  Predĺženie pre svetelné pásy Hue LightStrip Plus s dĺžkou 1 meter možno jednoducho pripojiť k pásom Hue LightStrip Plus. Možno ho upraviť do takmer každého tvaru a pomocou pásky na zadnej strane upevniť na prakticky každý pevný povrch. V prípade potreby môžete pás skrátiť na potrebný rozmer na značkách označených nožnicami. Svetelný pás LightStrip Plus začleňte do nábytku, pod kuchynské skrinky alebo jeho jemným nepriamym svetlom zvýraznite architektonické prvky. Svetelný pás Hue LightStrip Plus predstavuje ten najuniverzálnejší a najžiarivejšie svetelný zdroj, ktorý oživí vaše priestory.

 • Vysoký svetelný výkon na funkčné a dekoratívne využitie

  Vysoký svetelný výkon na funkčné a dekoratívne využitie

  Vďaka vysokému výkonu 1 600 lúmenov a výbornému svetelnému rozsahu po celej dĺžke poskytuje svetelný pás Hue LightStrip Plus dostatok svetla na to, aby sa mohol využívať ako dekoratívne a rovnako aj funkčné svetelný zdroj.

 • Hrajte sa s teplým či studeným bielym svetlom a 16 miliónmi farieb

  Hrajte sa s teplým či studeným bielym svetlom a 16 miliónmi farieb

  Hrajte sa so svetlom a vyberte si z 16 miliónov farieb pomocou aplikácie Hue, ktorá vám umožní prispôsobiť svetlo vašej nálade. Svetelný pás Philips Hue LightStrip Plus septembra v dokonalých farbách od prvého po poslednej predĺžení. Oživte výnimočnú chvíľu zachytenú na vašej obľúbenej fotografiu explóziou farieb. Uložte si obľúbené nastavenia svetla a zopakujte si obľúbené scény jediným dotykom prsta.

 • Synchronizácia svetla Philips Hue s filmami a hudbou

  Synchronizácia svetla Philips Hue s filmami a hudbou

  Rozšírte svoj zážitok z TV na celú miestnosť alebo posuňte zážitok z hrania hier na vyššiu úroveň. Stiahnite si aplikáciu tretej strany a objavte úžasné možnosti, ktoré ponúka osvetlenie Philips Hue. Alebo synchronizujte svetlo so svojou obľúbenou hudbou a vychutnajte si naplno každý tón. Premeňte ktorúkoľvek miestnosť na tanečný parket a sledujte, ako svetlo reaguje na hudbu. Stiahnite si jednu z aplikácií tretích strán a začnite párty s osvetlením Philips Hue.

 • Od teplého bieleho svetla až po studené denné svetlo

  Od teplého bieleho svetla až po studené denné svetlo

  Vytvorte tú správnu atmosféru so širokou škálou krásnych prirodzených bielych svetiel. Nastavte pomocou aplikácie ľubovoľný odtieň bieleho svetla - od studeného denného svetla po relaxačné teplé biele svetlo. Prevezmite kontrolu a vytvorte tú správnu atmosféru. Ani príliš svetlú, ani príliš tmavú. Jednoducho dokonalú.

 • Dodajte si energiu, sústreďte sa, čítajte a relaxujte so svetlom

  Dodajte si energiu, sústreďte sa, čítajte a relaxujte so svetlom

  Svetlo ovplyvňuje našu náladu, správanie, ostražitosť a každodenné rutinné aktivity. Pomocou aplikácie môžete svetlo optimálne prispôsobiť aktuálnemu momentu. Svetlá Philips Hue vám pomáhajú pri dobíjaní energie, sústredenia, čítanie a relaxáciu. Zmeňte každodenné jednotvárnosť na chvíle, ktoré si môžete vychutnať. Pocíťte ten rozdiel. Cíťte sa lepšie.

 • Ovládajte vaše svetla z ktoréhokoľvek miesta

  Ovládajte vaše svetla z ktoréhokoľvek miesta

  Vaša svetla môžete ovládať na diaľku z ktoréhokoľvek miesta. Skontrolujte, či ste pred odchodom z domu nezabudli vypnúť svetlá a zapnite je, ak sa zdržíte v práci. Vďaka technológii geofencing vás môžu svetla dokonca privítať po príchode domov alebo sa automaticky vypnúť, keď odchádzate. Naším cieľom je zjednodušiť váš život a poskytnúť vám pocit istoty inteligentným a užitočným spôsobom.

 • Nastavte plánované zapnutie svetiel pre jednoduchú automatizáciu domácnosti

  Nastavte plánované zapnutie svetiel pre jednoduchú automatizáciu domácnosti

  Súčasťou aplikácie Philips Hue je funkcia plánovanie, vďaka ktorej môžu svetla Philips Hue vytvoriť dojem, že ste doma, aj keď ste práve preč. Nastavte svetla, aby sa zapli v nastavenej dobe a po vašom príchode domov boli zapnuté. Dokonca môžete nastaviť rôzne časy pre osvetlenie jednotlivých miestností. A tiež môžete svetla nastaviť, aby sa počas noci postupne vypli, takže si už nemusíte robiť starosti, či ste nechali niektoré zo svetiel zapnuté.

 • Ovládajte svoje svetla podľa seba

  Ovládajte svoje svetla podľa seba

  Pripojte svetla k premostenie Philips Hue a začnite objavovať nekonečné možnosti. Pomocou aplikácie Philips Hue ovládajte svetla cez smartphone alebo tablet, prípadne pridajte k svojmu systému spínača na aktiváciu svetiel. Nastavte časovača, upozornenia, budíky a ďalšie funkcie, aby ste si mohli naplno vychutnať možnosti, ktoré ponúkajú svetla Philips Hue.

 • Pripojte až 50 svetiel Philips Hue

  Pripojte až 50 svetiel Philips Hue

  K premostenie Hue od spoločnosti Philips (nie je súčasťou balenia) možno pripojiť až 50 svetiel a 10 kusov príslušenstva. Jednoducho začnite s ľubovoľnou zo štartovacích súprav alebo samostatným premostením a postupne pridávajte ďalšie výrobky Philips Hue. Svoje svetla môžete následne ovládať dotykom prsta pomocou intuitívne aplikácie Philips Hue. Systém Philips Hue je založený na energeticky úsporné, bezpečné a spoľahlivé technológiu ZigBee na ovládanie vašich svetiel. Do systému sa priebežne dopĺňajú nové funkcie a vylepšenia. Aktualizácie softvéru a firmvéru sa realizujú bezdrôtovo a vstupujú priamo do vašich výrobkov Philips Hue.

Svetlo Philips HueSvetlo Philips Hue - najmodernejšie technológie inteligentného osvetlenia
Úsporná technológia LEDÚsporná technológia LED - ušetrí elektrickú energiu aj vaše peniaze
Funkcia stmievanieFunkcia stmievanie - pomocou plynulého stmievania si môžete nastaviť intenzitu svetla podľa vašich potrieb
Farebné režimy osvetleniaFarebné režimy osvetlenia - inteligentné svetlo umožňuje voľbu farebných režimov v spektre RGB

parametre produktu

Dostupnosťobvykle 7-14 dní
PäticaLED RGB
Farbaviacfarebná
Materiálplast
Napájanie220-240 V
Typ zdrojaLED RGB
Zdroj súčasťou baleniaáno
KrytieIP21
Dĺžka [mm]1000
Šírka [mm]11
Výška [mm]3
Max. príkon25W
Recyklačný poplatok0
Záručná doba2 roky
ProspektProspekt
Energetická triedaA +

Dotazy k produktu

Vložit nový dotaz

hodnotenie produktu

ohodnoťte produkt:
celkové hodnotenie
100 %
1 zákazník hodnotil

Kategória výrobku

súvisiace články

Philips Hue – inteligentné svietidlá pre vašu domácnosť
Philips Hue
Zaobstarajte si kvalitné inteligentné osvetlenie od značky Philips Hue nielen z minuloročnej kolekcie za zvýhodnenú cenu.
Ako sa vyznať v inteligentných svetlách Philips Hue?
V sortimente Dekolamp nájdete širokú škálu inteligentných svietidiel Philips Hue. Poradíme vám, ako sa v ponuke zorientovať a ako si vybrať to správne svetlo pre váš domov.
Další články v Magazínu
Spýtajte sa nás
Vaše údaje použijeme iba pre zaslanie odpovede.