Vážení zákazníci, z dôvodu aktuálnych bezpečnostných opatrení je naša predajňa v Brne uzavretá! Pre svoj nákup môžete využiť náš eshop. Ďakujeme za pochopenie.
menu
infolinka
+421 233 527 880
(Po - Pi 9:00 - 18:00)
0Košík
Spôsoby dodania
Prepravca3.90 €
Osobný odber BrnoZadarmo
Doprava zadarmo od 30 €

Farba roku 2020 je Classic Blue. Privítajte ju u vás doma!

Čučoriedky, priezračná hladina mora či obloha za jasného dňa majú jedno spoločné. Všetky tieto veci spája sýto modrá farba, ktorá v nás vyvoláva príjemné pocity. A aj z tohto dôvodu sa klasická modrá farba s kódovým označením 19-4052 Classic Blue stala symbolom nadchádzajúceho roka 2020. A my vám prinášame ponuku svietidiel, ktoré sa rovnako ako nový rok nesú v tónoch modrej farby. Ak budete chcieť nasledovať celosvetové trendy a premýšľať nad novým svietidlom, nie je na čo čakať!

Modrá je dobrá 

Klasická modrá farba patrí medzi najobľúbenejšie farby na svete. Je ukľudňujúca, dôveryhodná a dodáva nádej. Modrá nepatrí medzi farby vyvolávajúce kontroverziu a preto ju milujú miliony ľudí po celom svete.  Ako každý rok aj tento rok farbu vybrala firma Pantone, ktorú preslávil práve systém farieb a farebných vzorníkov.
farba roka 2020.png

Farba roku sa vyhlasuje každoročne a vyberá ju odborná komisia. Farba so sebou vždy nesie posolstvo, ktoré reaguje na aktuálnu svetovú politickú, ekonomickú a ekologickú situáciu.
Nadchádzajúci rok, ako začiatok nového desaťročia, charakterizuje krok do neznáma. Farba odkazuje k farbe oblohy či k farbe morskej hlbiny, ktorá toho veľa skrývá, ale aj napriek tomu, pohľad na ňu nie je desivý, skôr fascinujúci. Farba v modrom odtieni spája ľudí a prináša vieru v ľudstvo.
Svietidlá v modrej farbe sa hodia do interiérov zariadených tón v tóne, teda do kombinácie modrých odtieňov alebo do domácností, kde prevláda jedna neutrálna farba ako napríklad biela či sivá. Modrý luster či modrá lampa môžu vytvárať výrazný akcent, ktorý dodá celému interiéru šťávu. Aj napriek tomu, že sa modrá farba radí k chladným odtieňom, nemusíte mať z jej použitia v domácnosti strach. Teplo a útulnosť môžete dodať vhodne zvolenými doplnkami ako sú napríklad huňaté deky, vankúše či koberce s vyšším chlpom.

Nech sa vám v novom roku darí a nech vám modrá farba prinesie do života kľud a pohodu! 

súvisiace články

Lustry z tónovaného skla sú nadčasovým hitom
Elegantné, štýlové a nevšedné sú sklenené lustre v dymových tónoch. Šedé i farebné sklo práve letia!
Svetlá budúcnosti? Vsaďte na Philips Hue
Bodovky, lustre i lampy. To všetko si u nás môžete zakúpiť s inteligentnou technológiou Philips Hue. Pozrite sa, ako sa sortiment chytrých LED svietidiel neustále rozširuje.
Další články v Magazínu