menu
infolinka
+421 233 527 880
(Po - Pi 9:00 - 18:00)
0
Spôsoby dodania
Prepravca5.99 €
Osobný odber BrnoZadarmo
Doprava zadarmo od 100 €
cena
Dostupnosť
Výrobca
Typ
Typ umiestnenia
Navrhnuté pre
Typ zdroja
Doplnková vlastnosť
Krytie
Trio
cena
Dostupnosť
Výrobca
Typ
Typ umiestnenia
Navrhnuté pre
Typ zdroja
Doplnková vlastnosť
Krytie
Doprava nad 60 € zadarmo
Možnosť vrátiť tovar do 14 dní
Predĺžená záruka 5 rokov
Tovar skladom expedujeme do 24 hodín

TRIO - príbeh svetla 

Trio Leuchten je jeden z najväčších európskych výrobcov dekoratívnych svietidiel. V roku 1991 založil v Nemecku pán Müller spoločnosť vyrábajúcu moderné i klasické dekoratívne osvetlenie pre interiérové aj vonkajšie použitie.
V súčasnosti zamestnáva korporácia Trio 200 profesionálov, ktorí vyvíjajú, vyrábajú a starajú sa o distribúcii viac ako troch tisíc druhov dekoratívneho osvetlenia. Moderné Led svietidlá vybavené tou najnovšou technológiou, nádherné stolové a stojace lampy, klasické aj moderné lustre, bodové osvetlenie rôznych tvarov a veľkostí, vonkajšie dizajnové skvosty a nakoniec neskutočne výkonné, ale elegantné stropnice s diaľkovým ovládaním, do ktorých sa jednoducho musíte zamilovať - to všetko ponúka Trio group.

Dekolamp Vám ponúka kompletný sortiment

Dekolamp ponúka a distribuuje kompletný sortiment spoločnosti Trio - základný katalóg Trio, ďalej kvalitné, ale cenovo veľmi dostupné svietidlá Trio Reality, vynikajúci moderný systém inteligentného osvetlenia Trio Wiz a v neposlednom rade vonkajšie svietidlá Trio outdoor.

Či už si vyberiete obrovské stropné svietidlá Osaka, Torrance alebo Suzuka s vyberanou eleganciou a diaľkovým ovládaním, alebo súčasné Led rodinky Ilex, Dolphin či Portofino do vašej obývačky alebo osvetlíte vašu záhradu elegantnými vonkajšími kolekciami svietidiel Caracas a Pearl, vždy sa môžete spoľahnúť na vynikajúce remeselné spracovanie a nemeckú kvalitu svietidiel Trio.