Košík0
Spôsoby dodania
Prepravca3.90 €
Osobný odber BrnoZadarmo
Doprava zadarmo od 30 €

Úsporné žiarovky

Snáď každý rád ušetrí. Čo tak začať hneď pri zdroji a zaobstarať si úspornú žiarovku? Sú kvalitné, lacné a pri využití minimálneho množstva energie osvetlia veľkú plochu.

Viac

Hľadáme, kde môžeme, ale nič nenachádzame. Skúste prosím inú kombináciu filtrov.
späť

Šetrite elektrickú energiu s úspornými žiarovkami Philips

Vo svojom okolí asi len ťažko nájdete niekoho, kto by za elektrinu nechcel ušetriť. A práve teraz môžete svoju spotrebu elektriny znížiť skutočne výrazne.

K pokoju vám aj vašej peňaženke totiž prispejú ultra efektívne žiarovky Philips, ktoré vám vytrú zrak svojimi technickými parametrami aj ľúbivým vzhľadom. Hlavné kúzlo ale jednoznačne spočíva v úspore energie, ktorá je skutočne mimoriadna.

Je potrebné si uvedomiť, že už štandardné LED žiarovky v porovnaní so starším typom klasických žiaroviek dosahujú úspory elektrickej energie 80 až 90 %, čo už je samo o sebe viac ako príjemné číslo pre váš domáci rozpočet.

Nové žiarovky Philips Ultra Efficient sa však v úspore elektriny a výslednej efektivite s prehľadom ujímajú vedenia, a to do takej miery, že dokonca aj bežné LED žiarovky nechajú ďaleko za sebou.

Suma sumárum sa tak môžete tešiť na naozaj dych vyrážajúce parametre žiarovky Philips Ultra Efficient v porovnaní so štandardnou LED žiarovkou:
  • o 60 % úspornejšia.
  • Súčasne až 3,5 krát dlhšia životnosť.
  • Úctyhodná celková výdrž až 50 000 hodín.
Vďaka týmto fascinujúcim hodnotám sa nové extra úsporné žiarovky Philips môžu bez starosti zaradiť do tej vôbec najúspornejšej energetickej triedy A podľa aktuálnych európskych štandardov.

Žiarovky Philips Ultra Efficient sú dokonca vďaka svojej účinnosti európskym ekvivalentom žiarovky Dubai Lamp tiež od Philipsu, ktorá je tou vôbec najúspornejšou žiarovkou na svete. Tieto žiarovky však v Európe nezoženiete. Sú totiž exkluzívne určené iba pre územie UAE (Spojených arabských emirátov) a Kataru. Vďaka tomu sa však žiarovka Philips Ultra Efficient môže pýšiť titulom najúspornejšej žiarovky v Európe.

Tieto žiarovky však nechránia len vašu peňaženku, ale aj váš zrak. Za všetko môže technológia Philips EyeComfort, ktorá sa stará o maximálne obmedzenie všetkých rušivých elementov svetla, ako je napríklad nadmerné blikanie či nepríjemné oslnenie. Vaše oči tak nebudú zbytočne preťažované, či už pri svetle pracujete, učíte sa alebo odpočívate.

V porovnaní s klasickou LED žiarovkou môže svetlo žiarovky Ultra Efficient pôsobiť ľahko nazelenalým dojmom. Ide však o úplne normálny jav, ktorý je spôsobený mierne zvýšeným zastúpením zelenej farby v rámci farebného spektra žiarovky.

Vyberte si tiež svoju mimoriadne úspornú LED žiarovku Philips Ultra Efficient so zodpovedajúcou päticou a začnite konečne naozaj šetriť.

Sme priami dovozcovia renomovaných značiek

  • Philips
  • Trio
  • Ideal Lux
  • Lutec
  • Italux
  • WiZ
  • Philips Hue
Všetky značky