Vážení zákazníci, náš showroom v Brne funguje ďalej ako výdajňa internetových objednávok a to po-pia od 9 do 16 hodín. Viac informácií tu
menu
infolinka
+421 233 527 880
(Po - Pi 9:00 - 16:00)
0Košík
Spôsoby dodania
Prepravca3.90 €
Osobný odber BrnoZadarmo
Doprava zadarmo od 30 €
cena
Dostupnosť
Typ
Typ umiestnenia
Ďalšie 1Skryť ostatné
Navrhnuté pre
Ďalšie 4Skryť ostatné
Typ zdroja
Doplnková vlastnosť
Ďalších 6Skryť ostatné
Farba svetla (K)
Krytie
Black Friday
cena
Dostupnosť
Typ
Typ umiestnenia
Ďalšie 1Skryť ostatné
Navrhnuté pre
Ďalšie 4Skryť ostatné
Typ zdroja
Doplnková vlastnosť
Ďalších 6Skryť ostatné
Farba svetla (K)
Krytie
Doprava nad 30 € zadarmo
Možnosť vrátiť tovar do 14 dní
Predĺžená záruka 5 rokov
Tovar skladom expedujeme do 24 hodín
Doprajte vašej ratoleti dostatok svetla s detskými stropnými svietidlami. Ponúkame širokú škálu rozprávkových i zvieracích motívov, z ktorej si vyberie každé dieťa.

Detská izba sa v okamihu zmení na bojovú loď či zámok pre princezné a to všetko iba fantáziou vašej ratolesti. Na želanie dospelých by mala byť detská izba nielen svetom hier, ale aj pracovňou alebo čitárňou. Ku všetkým týmto účelom potrebujete viac zdrojov svetla. Na čítanie či prácu sa hodia detské nástenné svietidlá a k priamemu osvetleniu hracieho kútika, či pracovnej dosky zasa detské lampičky.

Stropné svietidlo do detskej izby by malo zastávať funkciu hlavného, ​​inak povedané centrálneho a dostatočne silného osvetlenia. Vyberte si z našej ponuky stropné svietidlo v rôznych dizajnoch a z rôznych materiálov. Odporúčame vždy vziať do úvahy veľkosť izby a výšku stropu.

Pokiaľ máte už staršieho potomka, alebo ste si z našej ponuky detských stropných svietidiel nevybrali, mrknite na stropnice. My odporúčame väčší priemer, LED technológiu a diaľkový ovládač s možnosťou stmievania a nastavenia požadovanej atmosféry - tie nájdete v sekcii chytré stropné svetlá.


Kúpte vašej ratolesti farebné stropné svetlo do detskej izby

Je vaše dieťa fanúšik Disney rozprávok? Ak áno, máme pre vás aj vaše dieťa skvelú správu, ktorú zosobňujú stropné svietidlá s rozprávkovými motívmi. Dievčatá určite poteší napr. svetlo s Minnie alebo s princeznami. Chlapcov iste zaujmú svietidlá s komiksovým hrdinom Spidermanom alebo s motívom áut. Pre tých najmenších potom budú najvhodnejšie hravé detské svietidlá so zvieratami, ktoré podnecujú ich fantáziu.