Košík0
Spôsoby dodania
Prepravca3.90 €
Osobný odber BrnoZadarmo
Doprava zadarmo od 30 €

Vianočné osvetlenie a svetlá (7)

Spoločnosť našich najbližších, poletujúci sneh, tešenie sa na darčeky a ochutnávanie skvelého vianočného pečiva. Hrejivé teplo domova, z ktorého sa vám nechce a rozprávky, ktoré môžete pozerať stále dookola. Chýbajú už len svetielka. Využite kúzelnej ponuky vianočného osvetlenia od Dekolampu a Vianoce môžu začať.

Viac

V Dekolampe si vyberie Ježiško, Santa Claus aj Papa Noel

Či už sa vám páči tradičné české osvetlenie alebo vaše srdcia tiahu skôr k americkej verzii svetielok v podobe Santu, tak sa nemusíte báť, že by ste si u vás nevybrali. My v Dekolampe chceme, aby mali krásne sviatky úplne všetci. Ponuku sme pre vás zostavili tak, že u nás kúpite skutočne všetko. Osvetlíte si vianočný stromček doma v obývačke napríklad pomocou LED vianočnej reťaze, za okno si môžete dať rôzne svietiace dekorácie a na svoje si prídu aj tí, ktorí chcú mať osvetlenú záhradu alebo balkón

Vonkajšie vianočné osvetlenie nesmie chýbať

Vianočné svetielka neschovávajte na doma. Ozdobte si záhrady, vstupné dvere, ploty alebo napríklad balkóny a spoločne s ostatnými v okolí vytvorte čarovnú atmosféru aj vonku. Keď potom pôjdete večer na prechádzku, môžete sa kochať vonkajšou vianočnou výzdobou. 

A čo takto vianočné osvetlenie do okien?

Okná sú jedným z miest, kam si najčastejšie dávame vianočnú výzdobu. Radosť z nej tak môžete mať vy aj všetci okoloidúci. Veľkú parádu urobí klasický vianočný svietnik do okna. Nemusíte sa báť, nehrozí požiar od sviečky, máme pre vás svietniky hlavne na baterky. Za okno si postavte pokojne aj svietiace zvieratká, hviezdičky, kométy alebo napríklad celú svetelnú reťaz. 

 

Sme priami dovozcovia renomovaných značiek

Všetky značky