menu
infolinka
+421 233 527 880
(Po - Pi 9:00 - 18:00)
0Košík
Spôsoby dodania
Prepravca3.90 €
Osobný odber BrnoZadarmo
Doprava zadarmo od 30 €

Kolekcie

Pripravili sme si pre vás jednotlivé kolekcie venované trendom v interiérovom dizajne.
Nahliadnite a nechajte sa inšpirovať.

Záhradné stĺpiky Záhradné stĺpiky
Záhradné stĺpiky patria medzi základné osvetlenie záhady. Umiestniť ich môžete kdekoľvek a ponuka prevedení a štýlov je naozaj široká. Inšpirujte sa s Dekolampom.
Ventilátory Ventilátory
Ventilátor je riešenie, ktoré príde vhod počas horúcich letných dní a pri pobyte v uzavretej miestnosti. Inšpirujte sa našim výberom, ventilátorov je naozaj mnoho od dizajnových cez klasické až po tie funkčné.
Trio Dimmer Switch Trio Dimmer Switch
Chcete aby sa vám svetlo prispôsobilo? Značka Trio ponúka svietidlá s funkciou Dimmer switch, pri ktorých môžete meniť intenzitu svetla klasickým vypínačom. Inšpirujte sa našim výberom toho najlepšieho.
Solárne svietidlá Solárne svietidlá
Solárne svietidlá predstavujú skvelé riešenie ako šetriť energiu. Výber takýchto svietidiel je neskutočne široký. Nájdite si to pravé a inšpirujte sa našim výberom.
Prémiové exteriérové osvetlenie Prémiové exteriérové osvetlenie
Aké osvetlenie zvoliť do vašej záhrady, terasy či altánku? To je otázka! Zo širokej ponuky značky Ideal Lux a Trio si hravo vyberiete.
Minimalistický štýl Minimalistický štýl
Minimalizmus, minimalizmus a zase minimalizmus. Aké svietidlo vybrať do interiéru v dnes tak obľúbenom štýle? V našej kolekcii nájdete tú pravú inšpiráciu.
Marocký štýl Marocký štýl
Chcete nájsť originálny štýl pre váš domov? Siahnite po marockom štýle a nechajte zažiariť svietidlá, ktoré sú pre tento štýl typické. Nájdite s nami to pravé.
Lávové lampy Lávové lampy
Kúzelné a hravé! To platí pre lávové lampy, ktoré sú skvelou dekoráciou. Inšpirujte sa našou širokou ponukou a vyberte si tú pravú pre váš domov.
Kreatívne svietidlá Kreatívne svietidlá
Osvetlenie nemusí byť nuda. Hravé tvary, pestré farby a nápaditosť robí z kreatívneho osvetlenia zaujímavým kúskom v interiéry. Inšpirujte sa s našim výberom.
Industriálny štýl Industriálny štýl
Chcete si zariadiť interiér v industriálnom štýle a hľadáte to pravé svietidlo? Pripravili sme si pre vás kolekciu svietidiel v industriálnom štýle, inšpirujte sa.
Funkcionalistický štýl Funkcionalistický štýl
Funkcionalistický štýl svietidiel kladie dôraz hlavne na funkčnosť, ale to nie je jediná skvelá vlastnosť tohto osvetlenia. Objavte s nami funkcionalistický štýl.
Betónové svietidlá Betónové svietidlá
Nenápadné, ale o to originálnejšie sú betónové svietidlá, ktoré v súčasnosti patria medzi horúce trendy. Pozrite sa s nami na betónové osvetlenie a inšpirujte sa.
Inteligentné osvetlenie Philips Hue Inteligentné osvetlenie Philips Hue
Predstavte si, že môžete nastaviť intenzitu, teplotu a farbu svetla presne tak ako potrebujete. Inteligentné svietidlá patri medzi svetla budúcnosti. Inšpirujte sa s nami.
Škandinávsky štýl Škandinávsky štýl
Na severe vedia, ako si zariadiť bývanie. Kolekcia venovaná škandinávskemu štýlu predstavuje svietidlá, ktoré nesmú v žiadnom škandinávskom domove chýbať. Inšpirujte sa.