Košík0
Spôsoby dodania
Prepravca3.90 €
Osobný odber BrnoZadarmo
Doprava zadarmo od 30 €

Kolekcie

Pripravili sme si pre vás jednotlivé kolekcie venované trendom v interiérovom dizajne.
Nahliadnite a nechajte sa inšpirovať.

Japandi Japandi
Ponorte sa s nami do japonskej estetiky v spojení so škandinávskym dizajnom. Vybrali sme pre vás tie najkrajšie svietidlá, ktoré zapadnú do štýlu Japandi. Inšpirujte sa!
Svietidlá v štýle Provence Svietidlá v štýle Provence
Lampy a svietidlá v Provence štýle vytvoria u vás kúzelnú atmosféru. Nahliadnite do nášho výberu, kde sa dozviete, ako vytvoríte tú pravú atmosféru južného Francúzska.
Minimalistický štýl Minimalistický štýl
Minimalizmus, minimalizmus a zase minimalizmus. Aké svietidlo vybrať do interiéru v dnes tak obľúbenom štýle? V našej kolekcii nájdete tú pravú inšpiráciu.
Marocký štýl Marocký štýl
Chcete nájsť originálny štýl pre váš domov? Siahnite po marockom štýle a nechajte zažiariť svietidlá, ktoré sú pre tento štýl typické. Nájdite s nami to pravé.
Funkcionalistický štýl Funkcionalistický štýl
Funkcionalistický štýl svietidiel kladie dôraz hlavne na funkčnosť, ale to nie je jediná skvelá vlastnosť tohto osvetlenia. Objavte s nami funkcionalistický štýl.
Industriálny štýl Industriálny štýl
Chcete si zariadiť interiér v industriálnom štýle a hľadáte to pravé svietidlo? Pripravili sme si pre vás kolekciu svietidiel v industriálnom štýle, inšpirujte sa.
Drevené svietidlá Drevené svietidlá
Nahliadnite do našej kolekcie drevených svietidiel. Tie charakterizuje jednoduchý príjemný dizajn. Ľahko zabadnú medzi ostatný nábytok a naplnia priestor nádychom prírody.
Betónové svietidlá Betónové svietidlá
Nenápadné, ale o to originálnejšie sú betónové svietidlá, ktoré v súčasnosti patria medzi horúce trendy. Pozrite sa s nami na betónové osvetlenie a inšpirujte sa.
Škandinávsky štýl Škandinávsky štýl
Na severe vedia, ako si zariadiť bývanie. Kolekcia venovaná škandinávskemu štýlu predstavuje svietidlá, ktoré nesmú v žiadnom škandinávskom domove chýbať. Inšpirujte sa.
Inteligentné osvetlenie Philips Hue Inteligentné osvetlenie Philips Hue
Predstavte si, že môžete nastaviť intenzitu, teplotu a farbu svetla presne tak ako potrebujete. Inteligentné svietidlá patri medzi svetla budúcnosti. Inšpirujte sa s nami.
Záhradné stĺpiky Záhradné stĺpiky
Záhradné stĺpiky patria medzi základné osvetlenie záhady. Umiestniť ich môžete kdekoľvek a ponuka prevedení a štýlov je naozaj široká. Inšpirujte sa s Dekolampom.
Vintage dizajnové žiarovky Vintage dizajnové žiarovky
Do klasického, retro, nadčasového i moderného, dizajnové žiarovky sa jednoducho hodia do každého interiéru. Vyberte si z našej širokej ponuky krásnych žiaroviek, ktoré budete chcieť dať všetkým na obdiv.
Ventilátory Ventilátory
Ventilátor je riešenie, ktoré príde vhod počas horúcich letných dní a pri pobyte v uzavretej miestnosti. Inšpirujte sa našim výberom, ventilátorov je naozaj mnoho od dizajnových cez klasické až po tie funkčné.
Trio SwitchDimmer Trio SwitchDimmer
Chcete aby sa vám svetlo prispôsobilo? Značka Trio ponúka svietidlá s funkciou SwitchDimmer, pri ktorých môžete meniť intenzitu svetla klasickým vypínačom. Inšpirujte sa našim výberom toho najlepšieho.
Trio európské sklo Trio európské sklo
Pozrite sa s nami na vybrané sklenené svietidlá od značky Trio, ktoré sú vyrobené v Európe. Ich osobitosť spočíva v jedinečnosti materiálu a originálnom dizajne. Inšpirujte sa!
Tipy na darčeky do 40 € Tipy na darčeky do 40 €
Vybrať ten správny darček dá niekdy poriadne zabrať. Z našej širokej ponuky sme vytvorili užší výber skvelých svietidiel, ktoré sa hodia ako darček. Nahliadnite do nášho výberu.
Tipy na darčeky do 20 € Tipy na darčeky do 20 €
Je umenie vymyslieť zaujímavý darček za pár korún. My sme vám to uľahčili a vytvorili sme z našej ponuky zoznam skvelých a originálnych darčekov do 20 €. Inšpirujte sa!
Tipy na darček do 75 € Tipy na darček do 75 €
Hľadáte pekný darček, ktorým by ste potešili vašich najbližších? V našom výbere do 75 € nájdete skevelé tipy na darček, ktorým potešíte celú rodinu. Nechajte sa inšpirovať.
Svietidlá do retro interiéru Svietidlá do retro interiéru
Nechajte sa uniesť na vlne retro štýlu. Vybrali sme pre vás lustre, lampy a lampičky, ktoré skvelo zapadnú do retro interiéru. Ozvláštnite váš domov a inšpirujte sa našim výberom.
Stojacia lampa ako dizajnový doplnok interiéru Stojacia lampa ako dizajnový doplnok interiéru
Či už vedľa pohovky, kresla alebo ako solitér, krásna stojacia lampa nielenže kvalitne posvieti, ale bude aj trendovým doplnkom. Inšpirujte sa našim výberov stojacich lámp, ktoré charakterizujú zaujímavé tvary a materiály od výmyslu sveta.
Solárne svietidlá Solárne svietidlá
Solárne svietidlá predstavujú skvelé riešenie ako šetriť energiu. Výber takýchto svietidiel je neskutočne široký. Nájdite si to pravé a inšpirujte sa našim výberom.
Sklenené svietidlá Sklenené svietidlá
Vychutnajte si svoju dávku pohody v spoločnosti sklenených lámp z našej kolekcie a nebojte sa pohrať s kombináciou odlišných veľkostí a farieb, ktorých moc umocní atmosféru skvelého večera. Inšpirujte sa!
Prémiové exteriérové osvetlenie Prémiové exteriérové osvetlenie
Aké osvetlenie zvoliť do vašej záhrady, terasy či altánku? To je otázka! Zo širokej ponuky značky Ideal Lux a Trio si hravo vyberiete.
Lávové lampy Lávové lampy
Kúzelné a hravé! To platí pre lávové lampy, ktoré sú skvelou dekoráciou. Inšpirujte sa našou širokou ponukou a vyberte si tú pravú pre váš domov.
Krištáľové svietidlá Krištáľové svietidlá
Doprajte si luxusné a štýlové osvetlenie v podobe svietidiel z krištáľu, ktoré uchvátia svojou jedinečnosťou a nádhernou žiarou. Pozrite sa na tie najkrajšie kúsky z našej ponuky.
Kreatívne svietidlá Kreatívne svietidlá
Osvetlenie nemusí byť nuda. Hravé tvary, pestré farby a nápaditosť robí z kreatívneho osvetlenia zaujímavým kúskom v interiéry. Inšpirujte sa s našim výberom.
Dizajnové stolné lampičky Dizajnové stolné lampičky
Hľadáte kvalitné svietidlo, ktoré bude zároveň krásnou dekoráciou? Pozrite sa na náš výber stolných lampičiek, ktoré budú nádhernou dekoráciou či už na nočnom stolíky alebo na písacom stole.

Sme priami dovozcovia renomovaných značiek

Všetky značky