Vážení zákazníci, naša predajňa je opäť OTVORENÁ.
menu
infolinka
+421 233 527 880
(Po - Pi 9:00 - 18:00)
0Košík
Spôsoby dodania
Prepravca3.90 €
Osobný odber BrnoZadarmo
Doprava zadarmo od 30 €

Kolekcie

Pripravili sme si pre vás jednotlivé kolekcie venované trendom v interiérovom dizajne.
Nahliadnite a nechajte sa inšpirovať.

Minimalistický štýl Minimalistický štýl
Minimalizmus, minimalizmus a zase minimalizmus. Aké svietidlo vybrať do interiéru v dnes tak obľúbenom štýle? V našej kolekcii nájdete tú pravú inšpiráciu.
Marocký štýl Marocký štýl
Chcete nájsť originálny štýl pre váš domov? Siahnite po marockom štýle a nechajte zažiariť svietidlá, ktoré sú pre tento štýl typické. Nájdite s nami to pravé.
Lávové lampy Lávové lampy
Kúzelné a hravé! To platí pre lávové lampy, ktoré sú skvelou dekoráciou. Inšpirujte sa našou širokou ponukou a vyberte si tú pravú pre váš domov.
Industriálny štýl Industriálny štýl
Chcete si zariadiť interiér v industriálnom štýle a hľadáte to pravé svietidlo? Pripravili sme si pre vás kolekciu svietidiel v industriálnom štýle, inšpirujte sa.
Funkcionalistický štýl Funkcionalistický štýl
Funkcionalistický štýl svietidiel kladie dôraz hlavne na funkčnosť, ale to nie je jediná skvelá vlastnosť tohto osvetlenia. Objavte s nami funkcionalistický štýl.
Betónové svietidlá Betónové svietidlá
Nenápadné, ale o to originálnejšie sú betónové svietidlá, ktoré v súčasnosti patria medzi horúce trendy. Pozrite sa s nami na betónové osvetlenie a inšpirujte sa.
Inteligentné osvetlenie Philips Hue Inteligentné osvetlenie Philips Hue
Predstavte si, že môžete nastaviť intenzitu, teplotu a farbu svetla presne tak ako potrebujete. Inteligentné svietidlá patri medzi svetla budúcnosti. Inšpirujte sa s nami.
Škandinávsky štýl Škandinávsky štýl
Na severe vedia, ako si zariadiť bývanie. Kolekcia venovaná škandinávskemu štýlu predstavuje svietidlá, ktoré nesmú v žiadnom škandinávskom domove chýbať. Inšpirujte sa.