menu
infolinka
+421 233 527 880
(Po - Pi 9:00 - 18:00)
0
Spôsoby dodania
Prepravca5.99 €
Osobný odber BrnoZadarmo
Doprava zadarmo od 100 €
cena
Dostupnosť
Typ
Typ umiestnenia
Navrhnuté pre
Typ zdroja
Doplnková vlastnosť
Farba svetla (K)
Patice filtr
Krytie
cena
Dostupnosť
Typ
Typ umiestnenia
Navrhnuté pre
Typ zdroja
Doplnková vlastnosť
Farba svetla (K)
Patice filtr
Krytie
Doprava nad 60 € zadarmo
Možnosť vrátiť tovar do 14 dní
Predĺžená záruka 5 rokov
Tovar skladom expedujeme do 24 hodín

LED osvetlenie obývacej izby vás milo prekvapí

Úsporný variant svietidiel sa jednoznačne hodí aj do obývačky. LED svietidlá do obývacej izby majú moderný čistý dizajn a dokonalé svetlo. Buďte originálny a kúpte si k sebe domov absolútny trend v osvetlení. Obývacia časť predstavuje spoločne s kuchyňou srdce domova. Presne tu sa najčastejšie stretávate, bavíte sa, vítate svoje návštevy a spoločne relaxujete. Tento stredobod všetkého diania si zaslúži to najlepšie osvetlenie.

Vyberte si LED svetlá do obývačky 

Celá miestnosť sa delí na niekoľko zón a do každej z nich sa hodí iný druh svietidla. Najprv si vyberte z LED lustrov do obývačky. Centrálne osvetlenie vyberajte poctivo. Tu sa nevypláca šetriť za kvalitu prevedenia. Luster je potom umiestňovaný najčastejšie do stredu miestnosti alebo nad sedaciu súpravu so stolíkom.
Hlavnému svetlu zdatne môžu sekundovať stojacie LED lampy do obývačky, bez ktorých si mnohí nedokážu predstaviť tú pravú pohodu pri odpočinku. Tieto lampy vám navyše poslúžia aj pri čítaní obľúbenej knižky alebo pri práci na počítači.
Svietidlá v našej ponuke sú od špičkových európskych výrobcov osvetlenia. Vyberte svetlá od Ledka, svietidlá Philips alebo Rabalux. Obľúbeným dekoratívnym doplnkom je tiež LED osvetlenie do obývacej steny. Posledným a často vyhľadávaným riešením je LED bodové osvetlenie do sadrokartónu.