menu
infolinka
+421 233 527 880
(Po - Pi 9:00 - 16:00)
0Košík
Spôsoby dodania
Prepravca3.90 €
Osobný odber BrnoZadarmo
Doprava zadarmo od 30 €
cena
Dostupnosť
Typ
Ďalších 6Skryť ostatné
Typ umiestnenia
Ďalších 11Skryť ostatné
Navrhnuté pre
Ďalších 7Skryť ostatné
Typ zdroja
Doplnková vlastnosť
Ďalších 16Skryť ostatné
Farba svetla (K)
Ďalšie 3Skryť ostatné
Krytie
Ďalších 7Skryť ostatné
cena
Dostupnosť
Typ
Ďalších 6Skryť ostatné
Typ umiestnenia
Ďalších 11Skryť ostatné
Navrhnuté pre
Ďalších 7Skryť ostatné
Typ zdroja
Doplnková vlastnosť
Ďalších 16Skryť ostatné
Farba svetla (K)
Ďalšie 3Skryť ostatné
Krytie
Ďalších 7Skryť ostatné
Doprava nad 30 € zadarmo
Možnosť vrátiť tovar do 14 dní
Predĺžená záruka 5 rokov
Tovar skladom expedujeme do 24 hodín

súvisiace články

Osvetlenie do obývacej časti
Obývacia časť patrí k jednému z "najvyťaženejších miest" v domácnosti. Schádza sa tu celá rodina a určite tu aj vítate svoje návštevy. Preto si toto miesto zaslúži správne zvolené osvetlenie.
Ako funguje LED osvetlenie?
LED osvetlenie je v dnešnej dobe veľmi populárne hlavne vďaka svojej úspore oproti klasickým žiarovkám. Oplatí sa tak počiatočná investícia, ktorá vám ale v budúcnosti peniaze ušetrí. LED svetlá navyše šetria aj životné prostredie a sú veľmi odolné.
Mýty a fakty I: o LED svetlách
Určite ste už niekedy počuli nejaké fámy alebo možno pravdy o vlastnostiach LED žiaroviek, ktoré sú v dnešnej dobe tak populárne. Aby ste sa nemuseli báť napríklad o svoje zdravie, prinášame vám objasnenie najčastejších z nich.
Další články v Magazínu

LED osvetlenie obývacej izby vás milo prekvapí

Úsporný variant svietidiel sa jednoznačne hodí aj do obývačky. LED svietidlá do obývacej izby majú moderný čistý dizajn a dokonalé svetlo. Buďte originálny a kúpte si k sebe domov absolútny trend v osvetlení. Obývacia časť predstavuje spoločne s kuchyňou srdce domova. Presne tu sa najčastejšie stretávate, bavíte sa, vítate svoje návštevy a spoločne relaxujete. Tento stredobod všetkého diania si zaslúži to najlepšie osvetlenie.

Vyberte si LED svetlá do obývačky 

Celá miestnosť sa delí na niekoľko zón a do každej z nich sa hodí iný druh svietidla. Najprv si vyberte z LED lustrov do obývačky. Centrálne osvetlenie vyberajte poctivo. Tu sa nevypláca šetriť za kvalitu prevedenia. Luster je potom umiestňovaný najčastejšie do stredu miestnosti alebo nad sedaciu súpravu so stolíkom.
Hlavnému svetlu zdatne môžu sekundovať stojacie LED lampy do obývačky, bez ktorých si mnohí nedokážu predstaviť tú pravú pohodu pri odpočinku. Tieto lampy vám navyše poslúžia aj pri čítaní obľúbenej knižky alebo pri práci na počítači.
Svietidlá v našej ponuke sú od špičkových európskych výrobcov osvetlenia. Vyberte svetlá od Ledka, svietidlá Philips alebo Rabalux. Obľúbeným dekoratívnym doplnkom je tiež LED osvetlenie do obývacej steny. Posledným a často vyhľadávaným riešením je LED bodové osvetlenie do sadrokartónu.