00,0 €
Spôsoby dodania
Prepravca3.90 €
Osobný odber BrnoZadarmo
Doprava zadarmo od 30 €

Garancia ceny Dekolamp.

Našli ste na webových stránkach u konkurencie svietidlo za nižšiu cenu ako na webových stránkach Dekolamp? Radi vám rozdiel v cene vyrovnáme.

Ako postupovať?

Ak počas prehliadania e-shopov narazíte na rovnaké svietidlo za nižšiu cenu, a aj napriek tomu si budete priať dokončiť váš nákup u nás, stačí keď nás budete pred dokončením objednávky kontaktovať so žiadosťou o rovnakú cenu na email info@dekolamp.sk.

My vám cenu svietidla znížime na rovnakú úroveň!

Aké sú podmienky pre uplatnenie garancie najnižšej ceny?

Za najnižšiu cenu na trhu ručíme, ale má to niekoľko pravidiel:
 1. Garancia najnižšej ceny platí iba pri tovare, ktorý je aktuálne predávaný za „plnú cenu”, tzn. nie je v akcii, nejedná sa o výpredaj, nejde o veľkoobchodnú ponuku. Garancia ceny sa nevzťahuje ani na klubové ponuky či špeciálne ponuky vernostných programov.
 2. Garancia ceny platí iba pre nákup jedného kusu. Nie je možné aplikovať na akcie typu 2+1 zadarmo alebo kvantitatívnu zľavu a nemožno kombinovať so zľavovými kódmi.
 3. Garancia najnižšej ceny platí v prípade, že na konkurenčnom e-shope je cena vrátane poplatkov (doprava, balné apod.) uvedená v eurách (EUR).
 4. Tovar musí byť aktuálne dostupný a predajca ho musí mať v danú dobu skladom.
 5. V súlade so Zákonom na ochranu hospodárskej súťaže sa nemôže tovar predávať za dumpingovú cenu (nižšia cena ako obstarávacia).
 6. Platí iba pre nové výrobky v pôvodnom obale. Garancia najnižšej ceny sa nevzťahuje na produkty druhej akosti. Tovar musí mať zhodnú záručnú dobu.
 7. Konkurenčná ponuka s najnižšou cenou musí byť od spoločnosti, ktorá má sídlo v Slovenskej republike. Webové stránky s ponukou musia byť funkčné a musia mať zreteľne označeného prevádzkovateľa.
 8. Výrobky musia byť na 100 % zhodné. Ak majú EAN kód, musí byť totožný, ak nie je, tak výrobky musia mať rovnaké parametre ako rozmery, farba, materiál, výrobca apod.
 9. V prípade, keď je nižšia ponuka spôsobená chybou na strane konkurenčného e-shopu a v prípade, že odhalíme snahu konkurencie poškodiť našu firmu si vyhradzujeme právo odmietnuť poskytnutie garancie najnižšej ceny.
 10.  Po zaplatení a prevzatí objednávky nie je možné už garanciu najnižšej ceny poskytnúť.
 
 
 

Sme priami dovozcovia renomovaných značiek

 • Philips
 • Trio
 • Ideal Lux
 • Lutec
 • Italux
 • WiZ
 • Philips Hue
Všetky značky