menu
infolinka
+421 233 527 880
(Po - Pi 9:00 - 16:00)
0Košík
Spôsoby dodania
Prepravca3.90 €
Osobný odber BrnoZadarmo
Doprava zadarmo od 30 €
cena
Dostupnosť
Typ
Typ umiestnenia
Výrobca
Navrhnuté pre
Typ zdroja
Doplnková vlastnosť
Farba svetla (K)
Krytie
cena
Dostupnosť
Typ
Typ umiestnenia
Výrobca
Navrhnuté pre
Typ zdroja
Doplnková vlastnosť
Farba svetla (K)
Krytie
Doprava nad 30 € zadarmo
Možnosť vrátiť tovar do 14 dní
Predĺžená záruka 5 rokov
Tovar skladom expedujeme do 24 hodín
Rada svietidiel Lutec zameriavajúca sa na bezpečnosť pozostáva z rady kvalitných produktov, ktoré ochránia vaše obydlia a majetok. Koncept InMotion poskytuje svietidlá s PIR snímačmi, s ktorých rôznorodými nastaveniami možno dosiahnuť perfektného bezpečnostného systému. Ďalšie koncepty ponúkajú svietidlá s integrovanými kamerami, ktoré možno ovládať pomocou Lutec aplikácie cez smartphone.

Pri výbere svietidla s bezpečnostnou kamerou je potrebné brať do úvahy využitie a umiestnenie bezpečnostných kamier, ďalej potom či má byť kamera súčasťou svietidla, aké doplnkové funkcie svietidlo či kamera ponúka a samozrejme aj z akých materiálov je výrobok vyrobený. Všetky tieto faktory sú zásadné prí riešenie otázky bezpečnosti vášho domova

Ako už bolo spomenuté vyššie, svietidlá Lutec s integrovanými kamerami je možné ovládať pomocou aplikácie - otvoria sa tým funkcie ako je napríklad stmievanie svetla či nahrávanie HD videa, ukladanie záznamov na cloudové úložisko a pravidelná notifikáciu o stave. Svietidlá sú opatrené aj kvalitnými mikrofóny a speakermi.

Súčasťou niektorých svetiel je aj nastaviteľný infračervený senzor pohybu; disponuje možnosťami nastaviť parametre ako je časový interval, citlivosť na okolité svetlo a vzdialenosť, podľa ktorých sa bude svietidlo rozsvecovať.