Predajňa v Brne je opäť otvorená, a to každý všedný deň od 9 do 16 hodín.
menu
infolinka
+421 233 527 880
(Po - Pi 9:00 - 16:00)
0Košík
Spôsoby dodania
Prepravca3.90 €
Osobný odber BrnoZadarmo
Doprava zadarmo od 30 €
cena
Dostupnosť
Typ
Typ umiestnenia
Navrhnuté pre
Typ zdroja
Doplnková vlastnosť
Ďalších 6Skryť ostatné
Farba svetla (K)
Patice filtr
Krytie
Ďalšie 1Skryť ostatné
cena
Dostupnosť
Typ
Typ umiestnenia
Navrhnuté pre
Typ zdroja
Doplnková vlastnosť
Ďalších 6Skryť ostatné
Farba svetla (K)
Patice filtr
Krytie
Ďalšie 1Skryť ostatné
Doprava nad 30 € zadarmo
Možnosť vrátiť tovar do 14 dní
Predĺžená záruka 5 rokov
Tovar skladom expedujeme do 24 hodín

súvisiace články

Ako funguje LED osvetlenie?
LED osvetlenie je v dnešnej dobe veľmi populárne hlavne vďaka svojej úspore oproti klasickým žiarovkám. Oplatí sa tak počiatočná investícia, ktorá vám ale v budúcnosti peniaze ušetrí. LED svetlá navyše šetria aj životné prostredie a sú veľmi odolné.
Mýty a fakty I: o LED svetlách
Určite ste už niekedy počuli nejaké fámy alebo možno pravdy o vlastnostiach LED žiaroviek, ktoré sú v dnešnej dobe tak populárne. Aby ste sa nemuseli báť napríklad o svoje zdravie, prinášame vám objasnenie najčastejších z nich.
Další články v Magazínu

Účinné a efektné osvetlenie s úspornými reflektormi

V žiari reflektorov sa nestratíte. Najlepšia voľba k osvetleniu veľkých interiérov, hál, komerčných priestorov aj záhrad, parkovísk alebo napríklad športových areálov.

Reflektor = LED priemyselná lampa 

Dá sa povedať, že v prípade reflektorov sa jedná o praktické priemyselné lampy, ktoré sú vyrobené tak, aby spĺňali tie najvyššie kritériá a požiadavky. Vďaka hodnote až IP65 s nimi môžete počítať aj vo vonkajšom prostredí. Vonkajšia LED reflektorová lampa bez problémov zvládne svietiť aj za poriadneho dažďa alebo za iného nevľúdneho počasia. Vonku celkom iste oceníte aj zapichovacie reflektory na záhradu.

V ponuke máme silné LED reflektory s príkonom 100 W, ale nájdete u nás aj slabšie LED reflektory s príkonom 30 W. Najslabší je potom LED reflektor 10 W. Avšak nezabúdajte na to, že LED reflektory sú oproti halogénovým úspornejšie, a tak 20W LED reflektor svieti zhruba ako 120W halogénový reflektor.

Ohľadom napájania - nájdete u nás LED reflektory pre napájanie 100-240 V a čo sa týka energetickej triedy, tak v úplnej väčšine zoženiete reflektory s triedou A +. LED reflektorová lampa je univerzálnym pomocníkom, ktorého oceníte nielen pri práci.

Zaobstaraním LED reflektorovej lampy získate dostatočne silné osvetlenie veľkých plôch s minimálnou spotrebou energií. Pre doplnenie môžete využiť napríklad rovnako užitočné vonkajšie osvetlenie LED s čidlom.