Košík0
Spôsoby dodania
Prepravca3.90 €
Osobný odber BrnoZadarmo
Doprava zadarmo od 30 €

Detské lampy a lampičky do detskej izby (1)

Výber tých najlepších lampičiek do detskej izby od výrobcov Philips, Massive a Ledko. V prvom rade ide o úplne bezpečné produkty z kvalitných materiálov. A pretože vyberáte lampu pre deti, tak nesmú chýbať veselé motívy a farebná pestrosť. Aj v tejto kategórii si Dekolamp dáva záležať na prvotriednom dizajne.

Viac

Disney lampičky rozžiaria oči každého dieťaťa

Dostatočne osvetlená detská izba sa berie ako absolútna nutnosť. Lampičky sú síce dôležité, ale riešia len vedľajší zdroj svetla. Ako centrálne osvetlenie odporúčame detské lustre, ktoré možno doplniť aj o nástenné svetlá do detskej izby.

Prednosti detských lampičiek

  • Kvalita
  • Bezpečnosť
  • Veselosť, hravosť
  • Obľúbené detské motívy
  • Pokojné zaspávanie

Bezpečné lampy pre deti

LED osvetlenie je na dotyk studené, a teda nespáli všetečné detské prstíky. V širokom sortimente nájdete detské lampičky na stôl a k posteli ale aj na stenu. Nástenné lampy sú z hľadiska bezpečnosti ideálne, nemôžu spadnúť na zem a rozbiť sa, avšak nie každý má možnosť alebo chuť ich navŕtať na stenu. Vhodnou alternatívou sú lampičky s klipom.

Niektoré detské lampičky je možné využiť ako prenosné – tlmené svetlo sprevádza vaše ratolesti v noci na toaletu alebo do rodičovskej postele.

Sme priami dovozcovia renomovaných značiek

Všetky značky