Vážení zákazníci, naša predajňa je opäť OTVORENÁ.
menu
infolinka
+421 233 527 880
(Po - Pi 9:00 - 18:00)
0Košík
Spôsoby dodania
Prepravca3.90 €
Osobný odber BrnoZadarmo
Doprava zadarmo od 30 €

Detské svietidlá zo Španielska rozžiaria každú izbu

Zariaďujete detskú izbu? Potom určite nesmie chýbať správne stropné osvetlenie. To od španielskej značky Dalber vsádza na pestré farby a obľúbené detské motívy. 

Detský luster je potreba v každej izbičke

Správne osvetlenie je jednou zo základných vecí do každej izby, a pre tú detskú to platí obzvlášť. Deti stále niečo objavujú, učia sa, hrajú sa a samozrejme si pri tom nesmú kaziť oči. Preto sa bežne do detskej izbičky kupuje viac druhov svetiel. Samozrejme centrálnym bodom je luster alebo stropné svietidlo, ktoré poskytuje rozptýlené svetlo v celej miestnosti. Vhodným doplnkom sú ale aj ďalšie menšie svietidlá, ktoré môžu svietiť na učenie, hranie alebo pre dobrý spánok. Predstavme si teraz možnosti detského osvetlenia od značky Dalber.
Dalber_zavesny_lustr_jednorozecDalber_lustr_dinosaurDalber_lustr_Police
 

Lustre pre dievčatá aj pre chlapcov

Detské lustre značky Dalber, ktorá pôsobí na trhu už od roku 1988, sa vyznačujú veľkou pestrofarebnosťou a sú na nich zobrazené obľúbené detské motívy ako sú ovečky, autá, piráti a alebo napríklad dinosaury. Obľúbeným motívom sú napríklad aj nežné včielky alebo luster s vesmírom pre malých kozmonautov.
Dalber_lustr_oveckyDalber_nastenny_policieDalber_lustr_vesmir
Pre neutrálny vzhľad izby sú k dipozícii aj svetlá s farebnými kvapkami, pruhmi, srdiečkami alebo kvetmi. Skrátka, aby si na svoje prišli chlapci aj dievčatá. Tieto motívy sú nadčasové a rozhodne len tak nevyjdú z módy. Výhodou je tiež klasický tvar lustrov a lampičiek. Tienidlo sa veľmi ľahko udržuje.
Dalber_lustr_srdceDalber_lampicka_kapkyDalber_lustr_zluty

Bezpečnosť je pri detských svetlách na prvnom mieste

Detské stropné a závesné svietidlá sú vyrobené z odolných a bezpečných materiálov, prešli bezpečnostnými testami v súlade s normami Európskej únie. Nemusíte sa teda báť, že si deti lampičkami spôsobia nejaké zranenie. Bez obáv môžete svetlá použiť v izbičkách pre najmenších, ale budú sa skvele vynímať aj v izbách starších detí.
Deti sa často boja tmy, a preto sa im nechce spať. Môžete im pomôcť tým, že zaobstaráte do detskej izby nočnú lampičku do zásuvky. Toto nočné orientačné svetlo slabo svieti po celú noc a nie je teda žiadny dôvod k strachu z tmy. Naviac umožňuje aj bezpečný pohyb po izbe a nehrozia teda žiadne zranenia alebo pád.
Dalber_detska_nocni_lampicka_hvezdyDalber_detska_lampicka_mrakyDalber_nocni_lampicka_daddy

Lampičky, lustre, stolné osvetlenie aj lustre môžete zladiť do jednotného štýlu. Izba vášho dieťaťa bude potom pôsobiť harmonicky a bude poskytovať správne zázemie pre hru a zábavu detí.
Dalber_lustr_ptacciDalber_lampicka_ptacciDalber_lustr_ptacci

Prezrite si kompletnú ponuku svietidiel pre detské izby od značky Dalber >>>

 

súvisiace články

Ako vybrať stolovú lampu?
Je dôležitou súčasťou nielen každého pracovného stola. Pri vhodnom umiestnení uvidíte na prácu ešte lepšie. Správny výber stolovej lampičky je prvým krokom k úspechu. Nie je určená len do pracovne, ale aj do spální a detských izieb.
Lampy a osvetlenie pre školákov
Či už posielate tento rok dieťa do školy prvýkrát, alebo je z neho už ostrieľaný školák, výber správnej lampičky na učenie nepodceňujte.
Další články v Magazínu