Košík0
Spôsoby dodania
Prepravca3.90 €
Osobný odber BrnoZadarmo
Doprava zadarmo od 30 €

Detské svietidlá a osvetlenie Dalber (8)

Španielska značka Dalber vyrába svietidlá pre deti, ktoré zaujmú predovšetkým perfektným spracovaním a nápaditým dizajnom. Svietidlá značky Dalber majú viac ako 30-ročnú tradíciu a stále bavia mladšie i staršie deti. Pri vybavovaní detskej izbičky môžete siahnuť po nevšedných motívoch a vzoroch, ktoré ocenia ako malá princezné, tak zvedavý uličník. Pri výrobe svietidiel sa kladie veľký dôraz na bezpečnosť a svetlá spĺňajú bezpečnostné normy Európskej únie.

Katalóg:     
      DALBER
​​​​​​​

Viac

Druhy svietidiel značky Dalber

Značka Dalber ponúka širokú škálu svetiel, ktoré potešia deti všetkých vekových kategórií - od bábätiek po tínedžerov. V ponuke na webových stránkach Dekolamp nájdete stolové lampy, závesné svietidlá aj stropné svietidlá do detskej izby. Obľúbené sú tiež nočné svetlá, ktoré spríjemnia zaspávanie.
Osvetlenie od firmy Dalber je nielen vysoko funkčné, ale rozvíja aj predstavivosť, kreativitu a svietidlá všetkých kategórií sú skvelým doplnkom vybavenia detskej izby.

Prednosti osvetlenia Dalber

  • Nadčasový dizajn
  • Originalita
  • Kvalitné spracovanie
  • Vysoká bezpečnosť
  • Tradícia

Úspora energie s kvalitnými žiarovkami

Výrobky spoločnosti Dalber využívajú LED žiarovky. Vďaka tomu môžete ušetriť aj niekoľko stoviek korún ročne. Všetky svietidlá značky Dalber vám môžu pomôcť ušetriť elektrickú energiu.

Sme priami dovozcovia renomovaných značiek

Všetky značky