Vážení zákazníci, naša predajňa je opäť OTVORENÁ.
menu
infolinka
+421 233 527 880
(Po - Pi 9:00 - 18:00)
0Košík
Spôsoby dodania
Prepravca3.90 €
Osobný odber BrnoZadarmo
Doprava zadarmo od 30 €

Predajňa svetiel v Brne - teraz už nás neminiete

Ak sa k nám chystáte vybrať si nové svetlá, nemusíte sa báť, že nás nenájdete. Naša predajňa so svetlami je označená tak dobre, že ju neminiete. 

Nové polepy Dekolamp - centrum moderného osvetlenie 

Celú predajňu sme výrazne polepili, aby bolo hneď na prvý pohľad jasné, že presne tu zoženiete tie najlepšie moderné svetla. V Brne na ulici Křenová na vás čaká široký výber interiérového aj vonkajšieho osvetlenia. Hneď priamo pri chodníku je pútač, ktorý vás správne nasmeruje. Showroom Dekolamp sídli priamo na prízemí hneď za hlavným vchodom

 prodejna osvětlení Brno
 

Budeme tu pre vás aj cez víkend 

Od prvého novembrového víkendu pre vás budeme mať otvorené aj každú sobotu od 9-12 hodín. Takže ak nestíhate cez týždeň, máte možnosť využiť tejto špeciálnej predajnej doby. Tešíme sa na vás.


 
prodejna se světly v Brně

Dekolamp - prodejna se světly
Moderní osvětlení v Brně
 

súvisiace články

Ako vyberáme svetlá na predajňu?
Viete, že okrem e-shopu si svetlo môžete vybrať aj na našej predajni v Brne? V našom showroome na Křenovej ulici pre vás máme takmer 1 000 svietidiel, ktoré si môžete ohmatať a prezrieť na vlastné oči. 
Druhy svietidiel a ich umiestenie
Taký malý ťahák pri hľadaní správneho svetla k vám domov alebo do kancelárie. Zorientujte sa v širokej ponuke svietidiel a výber bude hračka.
Další články v Magazínu