Košík0
Spôsoby dodania
Prepravca3.90 €
Osobný odber BrnoZadarmo
Doprava zadarmo od 30 €

E-shop v úplne novom šate

Po novom náš e-shop nájdete v úplne novom dizajne. Okrem vzhľadu sme upravili aj kategórie produktov a pridali hneď niekoľko doplnkov.

Odo dneška nájdete náš e-shop v úplne novom dizajne. Vážime si vašu podporu a rozhodli sme sa e-shop ešte viac prispôsobiť a zdokonaliť požiadavkám našich zákazníkov. Vzhľad e-shopu je po novom jednoduchší, minimalistický a umožňuje ľahšiu a prehľadnejšiu orientáciu. Zároveň sme prebudovali menu kategórií, aby priechod medzi nimi bol jednoduchší a intuitívnejšie.

Dlhá cesta

Od spustenia e-shopu v roku 2016 sme spoločne prešli dlhú cestu. Pôvodne náš sortiment pozostával z celkovo troch značiek, ktoré na e-shope stále nájdete. Ponuka sa nám ale odvtedy rozšírila na celkom dvadsať výrobcov, pričom u štvrtiny z nich sme výhradným dovozcom pre Českú republiku a Slovensko. Rozhodne teda máte z čoho vyberať. Od roku 2016 sme rozsvietili už takmer 40 tisíc domácností.

Našim cieľom je príjemný a ľahký priechod e-shopom a najmä spokojný zákazník, ktorý sa k nám bude rád vracať. Jedna z obľúbených doplnkových funkcií, ktoré sme pridali, je napríklad pridávanie produktov do zoznamu obľúbených. Pokiaľ teda váhate medzi viacerými výrobkami, nemusíte sa rozhodnúť okamžite; uložte si produkty do obľúbených a vráťte sa k nim, až keď si budete 100% istí, aby ste nič neľutovali.
 
Publikovali sme stovky informatívnych článkov do nášho magazínu, spísali slovník všetkých dôležitých pojmov z oblasti svietidiel, vytvorili sekciu s kolekciamii, kde sa môžete inšpirovať naším výberom tých najkrajších svietidiel v najobľúbenejších štýloch bývania, zaviedli sme množstvové zľavy, aby ste pri nákupe čo najviac ušetrili, a veľa ďalšieho ...


Ďakujeme vám za priazeň.

Nech vám svietidlá pekne svietia!
Tým e-shopu Dekolamp.sk

Sme priami dovozcovia renomovaných značiek

Všetky značky