Košík0
Spôsoby dodania
Prepravca3.90 €
Osobný odber BrnoZadarmo
Doprava zadarmo od 30 €

Farebné lustre sú cool a trendy. Presvedčte sa!

Sledujete trendy a viete, čo práve v bytovom dizajne frčí? Potom vám určite neuniklo, že práve teraz sú v centre pozornosti veselé farebné lustre, ktoré sa hodia nielen do moderných interiérov, ale skvele ich zakomponujete aj do existujúceho vybavenia. Aké farby sú na prvom mieste a prečo by ste si farebné svietidlo mali dopriať aj vy? Prezradíme vám to v nasledujúcom článku.

Farebné lustre pre lepšiu náladu

Aké farby je najvhodnejšie zvoliť, aby ste si svoj domov zariadili s eleganciou a vkusom? Vyberajte medzi farebnými svietidlami, ktoré dokonale rozžiaria váš dom a urobia ho ešte útulnejším a modernejším.
V súčasnosti sú najobľúbenejšími farbami lustrov tajomná modrá, optimistická žltá, púdrovo ružová, neutrálna šedá, svieža zelená, čisto biela a výrazne červená. V pestrosti ponuky si aj vy určite nájdete ten pravý luster ktorý zapadne do vami vysnívaného interiéru.Farebný luster môže v interiéri pôsobiť tón v tóne s ostatným vybavením alebo môže prevziať hlavnú rolu ako výrazný farebný akcent napríklad v strohom minimalistickom či industriálnom štýle.
Chybu samozrejme neurobíte, ani keď pre vašu domácnosť zvolíte svietidlá v decentných odtieňoch béžovej, krémovej či marhuľovej. Tieto farby sa dajú ľahko kombinovať a tiež máte istotu, že nevyjdú za pár rokov z módy.

Rozsvieťte váš dom farebnými lustrami!

Výber správnej farbičky svietidla vo vašej domácnosti je nesmierne dôležitý, ale nesmieme zabúdať ani na to, že farebné lustre musia byť dobre zladené s nábytkom a celkovým štýlom interiéru. Venujte pozornosť voľbe správnych odtieňov, čím prinesiete do domácnosti rovnováhu a harmóniu. Tieto lustre predstavujú trendy dizajnové prvky, ktoré vám umožnia rozsvietiť akýkoľvek priestor podľa vašich prianí a očakávania a pomôžu vám s doladením vybraného štýlu, vďaka ktorému bude váš interiér ešte originálnejší.
Je však dôležité si uvedomiť, že výber farebných lámp do domácnosti neznamená jednoducho len osvetliť miestnosť, ale aj niečo povedať, napríklad vďaka farbám ukázať náladu. Z tohto dôvodu vyberajte lustre aj vaším srdcom.

Moderné tvary a materiály farebných lustrov

K výrobe trendy farebných lustrov sa používajú rôzne materiály ako sklo, krištáľ, chrómovaný kov, ale aj textílie. Originálne tvary robia z týchto lustrov perfektné doplnky interiéru, ktoré sú schopné oživiť akýkoľvek priestor a urobiť ho nevšedným a jedinečným. Popustite uzdu vašej fantázie a nechajte sa inšpirovať najnovšími trendmi v interiérovom dizajne.

Na Dekolamp.sk nájdete stovky rôznych druhov lustrov a celkom iste u nás nájdete aj svietidlo, ktoré bude perfektné pre váš dom či byt.

Sme priami dovozcovia renomovaných značiek

  • Philips
  • Trio
  • Ideal Lux
  • Lutec
  • Italux
  • WiZ
  • Philips Hue
Všetky značky