Košík0
Spôsoby dodania
Prepravca3.90 €
Osobný odber BrnoZadarmo
Doprava zadarmo od 30 €

Novinky WiZ 2022

Máme pre vás nálož noviniek inteligentných svietidiel WiZ, ktoré dokážu naozaj veľké veci. Keď sa tieto jedinečné funkcie spoja s elegantným a nadčasovým vzhľadom, dostanete komplexné osvetlenie pre každú príležitosť – či už ide o večierok s priateľmi, leňošenie po náročnom dni alebo pokojný romantický večer len pre dvoch.

WiZ - inteligentné svietenie pre maximálne pohodlie

Či už chcete svietiť všetkými farbami, alebo vám stačí možnosť meniť odtiene bieleho svetla, rada inteligentných svetiel WiZ splní všetky vaše priania. Okrem inteligentných funkcií, ako je zmena intenzity alebo farby svetla, získate skutočne efektívne a úsporné osvetlenie. Postará sa o to moderná LED technológia, vďaka ktorej šetríte energiu aj domáci rozpočet. Súčasne LED svetlá dosahujú vysokú svietivosť a oveľa dlhšiu životnosť ako klasické typy žiaroviek.

Pre maximálne pohodlie vám na ovládanie stačí domáca Wi-Fi sieť a váš šikovný telefón s príslušnou WiZ aplikáciou, ktorá je zadarmo. Čerešničkou na torte je tiež fakt, že oproti konkurenčným druhom šikovného osvetlenia nepotrebujete na pridanie a ovládanie ďalších svetiel WiZ dokupovať žiadne ďalšie externé zariadenia, ako sú mostíky/bridge a podobne. Stačí len váš telefón s nainštalovanou aplikáciou a router v rámci vašej domácej Wi-Fi siete. Vďaka internetovému pripojeniu môžete svoje svetlá ovládať z telefónu aj na diaľku, napríklad z práce. Všetko tak máte doslova vo svojich rukách.

Od žiaroviek až po komplexné inteligentné svetlá

Okrem inteligentných žiaroviek s možnosťou meniť intenzitu či farbu svetla v našom sortimente najnovšie nájdete aj komplexné druhy osvetlenia s integrovaným LED zdrojom. Zabudovaný svetelný zdroj vám poskytne množstvo šikovných funkcií a súčasne sa vďaka nemu už nikdy nebudete musieť zaťažovať výmenou žiaroviek.

Vyberte si napríklad štýlové ultra tenké stropnice, ktoré vám poskytnú viac priestoru nad hlavou a súčasne sú stmievateľné. Okrem toho pri nich môžete meniť aj farbu svetla - od teplej bielej pre ľahší odpočinok až po studenšie biele svetlo, ktoré naopak podporí vaše sústredenie.

Aby ste mali možnosť si svetlo nasmerovať, kam práve potrebujete, nájdete u nás tiež bodové stropné osvetlenie, ktoré vám okrem možnosti stmievania a zmeny farby bieleho svetla môže ponúknuť aj farebné RGB svietenie. Vytvorte si doma konečne svetelnú kulisu doslova podľa svojich predstáv.

Pri výbere ideálneho svetla priamo pre vás si neváhajte pozrieť aj kúsky od ďalších renomovaných výrobcov na našom e-shope dekolamp.sk. Keby ste si s výberom náhodou nevedeli rady, naši špecialisti sa už tešia na vaše otázky na adrese info@dekolamp.sk.

Sme priami dovozcovia renomovaných značiek

  • Philips
  • Trio
  • Ideal Lux
  • Lutec
  • Italux
  • WiZ
  • Philips Hue
Všetky značky