Košík0
Spôsoby dodania
Prepravca3.90 €
Osobný odber BrnoZadarmo
Doprava zadarmo od 30 €

Posvieťte si elegantnými inteligentnými lampami Philips Hue Iris

Exkluzívne u nás nájdete limitovanú edíciu inteligentných lámp Philips Hue Iris. Neváhajte, zásoby sa zužujú a nikde inde lampičky nezoženiete.

Ak hľadáte originálnu a modernú lampu, ktorá by nielen poskytovala osvetlenie, ale zároveň bola aj zaujímavým dizajnovým prvkom, svietidlá z rady Iris, holandského výrobcu Philips, budú tou pravou voľbou. Patria medzi najhorúcejšie novinky na trhu a vďaka tomu, že sa jedná o inteligentné osvetlenie, so sebou prinášajú bonusové prvky, ktoré by obyčajné lampy nemohli ponúknuť.

Lampy Philips Hue Iris sú vyrobené z kvalitných materiálov a zabudovaná technológia patrí medzi veľmi spoľahlivé. Integrovaný LED zdroj produkuje vysoko kvalitné biele a farebné svetlo. Svietidlo môžete umiestniť všade tam, kde je k dispozícii zásuvka.

Pridanými funkciami oproti klasickým lampám sú prvky inteligentného osvetlenia, to konkrétne zmena farebnej teploty, zmena RGB farieb a stmievanie. Svietidlo je možné pripojiť pomocou technológie Bluetooth k mobilnému telefónu či tabletu, prípadne k mostíku.

Aplikácia, s ktorou lampu Iris môžete ovládať, ďalej ponúka možnosti, ako je časovač, prebúdzanie pomaly rozsvecujúcim sa svetlom či naopak postupné stmievanie osvetlenia v rámci určitého časového intervalu, aby vás pripravila na odpočinok. Pokiaľ už vlastníte inteligentné svietidlá alebo uvažujete nad ich nákupou, lampu Philips Hue Iris s nimi môžete prepojiť a vytvoriť si tak inteligentnú domácnosť.

Lampičky Philips Hue Iris môžete umiestniť kamkoľvek, kde budú mať prístup k zásuvke. Môžete ich využiť na osvetlenie stien, architektonických prvkov, umeleckých diel či všeobecne k podporeniu atmosféry osvetľovaného priestoru. Kombináciou s ďalšími inteligentnými svietidlami dosiahnete optimálnych svetelných podmienok a veľmi ľahko navodíte pocit pohodlia.

Na našom e-shope nájdete lampy v klasickom čiernom a bielom prevedení, ďalej potom v rámci exkluzívnej limitovanej edície v zlatej, striebornej, medenej a ružovej farbe. S nákupom neváhajte, zásoby limitovanej edície sú obmedzené a každým dňom sa úžia.

Sme priami dovozcovia renomovaných značiek

  • Philips
  • Trio
  • Ideal Lux
  • Lutec
  • Italux
  • WiZ
  • Philips Hue
Všetky značky