Košík0
Spôsoby dodania
Prepravca3.90 €
Osobný odber BrnoZadarmo
Doprava zadarmo od 30 €

Prajeme vám šťastné a radosťou presvetlené Vianoce a vydarený vstup do nového roka!

Rok sa s rokom zišiel a je načase opäť trochu bilancovať. Za posledný rok sa toho udialo naozaj veľa a my vám veľmi ďakujeme, že ste pri tom boli s nami. A ako poďakovanie za vašu vernosť pre vás aj v ďalšom roku chystáme novinky, a to nielen v oblasti predávaného sortimentu či rád a tipov, ako si skvalitniť osvetlenie vašej domácnosti.

Aká je doba dodania pri objednaní tovaru pred Vianocami?

Pri všetkých produktoch vedených skladom, ktoré objednáte do 17. 12. 2021, vám garantujeme, že k vám stihnú dôjsť ešte do Vianoc.

V expedícii budeme následne pokračovať až do 23. 12. 2021, ale už bez uvedenej garancie dodania ešte pred vianočnými sviatkami.

Následne u nás prebehne inventúra, vďaka ktorej budeme môcť ďalší tovar expedovať najskôr od 3. 1. 2022.

Pokiaľ bude tovar skladom u dodávateľov, budeme ho môcť expedovať najskôr od 2. týždňa v januári.

Môžete sa tešiť aj na nové priestory v podobe brnenského showroomu, ktorý pre vás na začiatok budúceho roku chystáme a kde si budete môcť tie najzaujímavejšie produkty pozrieť na vlastné oči. Navyše, posilnili sme tím zákazníckej podpory, aby pre vás bol nákup čo najpohodlnejší a mali ste sa v prípade otázok vždy na koho obrátiť.

Trio na čele popularity

V uplynulom roku sme vás pravidelne zásobovali novinkami rôznych výrobcov, ale obzvlášť nemecká spoločnosť Trio sa u vás stretáva so stále väčšou popularitou. Značka Trio je už mnoho rokov známa nápaditým dizajnom aj kvalitou spracovania svojich produktov. Vyberie si tak naozaj každý.

Obzvlášť veľkej popularite sa tešia prisadené stropné svietidlá Trio Zibal, Trio Route a produktová rada Trio Course, ktorá v sebe kombinuje kvalitné a súčasne štýlové závesné lustre, prisadené stropné svietidlá a stojacie lampy. Môžete si tak vybaviť kvalitnými svietidlami celú domácnosť a budete pritom mať istotu, že spolu budú svetlá perfektne zladené. Všetky z týchto populárnych svietidiel obsahujú integrovaný LED zdroj, ktorý raz a navždy vyrieši vaše starosti s výmenou žiaroviek. Pri niektorých z týchto svetiel je navyše stmievateľný zdroj, čo využijete, pokiaľ si budete chcieť svetlo stlmiť kvôli odpočinku alebo naopak rozjasniť pre lepšie sústredenie.

Vďaka úspornej LED technológii svietidlo súčasne šetrí elektrickú energiu aj váš domáci rozpočet bez toho, aby utrpela celková svietivosť alebo životnosť svietidla. Trio toho ale ponúka ešte oveľa viac, o čom sa presvedčíte na našom e-shope. Môžete sa tak inšpirovať aj ďalšími stropnými svietidlami, závesnými lustrami, lampami či inými typmi osvetlenia.

Ak by ste potrebovali poradiť s výberom vhodného svietidla alebo mali akúkoľvek doplňujúcu otázku, radi vám odpovieme na emaile info@dekolamp.sk.

Ďakujeme vám za vašu priazeň a prajeme vám pokojné prežitie vianočných sviatkov, do nového roku len to najlepšie a hlavne pevné zdravie!

Sme priami dovozcovia renomovaných značiek

Všetky značky