menu
infolinka
+421 233 527 880
(Po - Pi 9:00 - 18:00)
0Košík
Spôsoby dodania
Prepravca3.90 €
Osobný odber BrnoZadarmo
Doprava zadarmo od 30 €

Predstavenie značky Rabalux

V našej ponuke sa môžete stretnúť so širokým sortimentom maďarskej značky Rabalux. Táto značka má za sebou viac ako 24-ročnú tradíciu na poli európskeho výrobcu svietidiel a prináša do vašich domovov moderné a praktické svietidlá podľa súčasných trendov. Ponúkame vám tu malú ochutnávku toho, čo by rozhodne nemalo ujsť vašej pozornosti.
 
Rabalux_Gisele

Moderné závesné kruhové lustre

Sme radi, že vám môžeme predstaviť jeden z najaktuálnejších trendov vo svete svietidiel, ktorým sú moderné dizajnové závesné lustre. Ich jednoduché tvary, ale tiež veľká možnosť variability vytvoria v priestore zaujímavý prvok, ktorý zaujme aj keď bude práve zhasnuté.
Lustre najlepšie vyniknú v priestoroch s vyššími stropmi. Umiestnite ich nad stôl alebo nad sedačku a užívajte si jasné silné osvetlenie, ktoré svetlá vydávajú vďaka integrovanému LED zdroju.
Rabalux_Donatella_kruhyRabalux_Donatella_kruhRabalux_Donatella_spirala

Industriálne svetlá — originalita a dizajn

Interiéry v industriálnom štýle sú dlhodobo vo veľkej obľube. Typické pre tento druh interiérov sú materiály ako betón a kov a minimum okrasných prvkov. Aj napriek tomu, že by sa mohlo zdať, že takto zariadený priestor môže pôsobiť smutne a chladne, nemusí to byť pravda. Veľkú úlohu tu zohráva aj použitie správneho osvetlenia. V ponuke značky Rabalux môžete nájsť veľmi trendy kúsky, ktoré vás nadchnú a už nebudete chcieť iné. Čo hovoríte napríklad na veľký luster Caspar tvorený zhlukom káblov s objímkou ​​alebo obyčajný luster z kovových trubiek Lanny?
 
Rabalux_Caspar        Rabalux_Lanny

Vonkajšie osvetlenie — účelné a bezpečné

Vonkajšie a záhradné osvetlenie tvorí nezanedbateľnú časť produkcie značky Rabalux. V ponuke nájdete solárne zapichovacie lampičky, okrasné lampáše a tiež veľmi obľúbené svetlá s pohybovým čidlom.
Okrem iného ponúka značka Rabalux tiež veľké množstvo vonkajších svietidiel so súčasným dizajnom, ktoré môžu rozžiariť vašu pergolu alebo zastrešenú terasu. Samozrejmosťou je, že všetky vonkajšie svetlá značky Rabalux majú IP krytie, ktoré svietidlá chráni pred vodou a vlhkosťou.
 
Rabalux_Madrid    Rabalux_Oslo     Rabalux_Tokio
 

súvisiace produkty

súvisiace články

Aké osvetlenie si vybrať do spálne
Spálňa slúži primárne k spánku. Mohlo by sa teda zdať, že si vystačíme s jedným svetlom, ale opak je pravdou. Pravdepodobne máte v spálni šatníkovú skriňu, občas si chcete niečo prečítať a možno tu máte aj pracovný alebo kozmetický stolík. Podľa týchto kritérií už ľahko vyberiete kompletné osvetlenie.
Základné typy interiérového osvetlenia
Ponuka svietidiel a nových technológií v osvetlení sa neustále rozrastá, a tak môže niekomu robiť problém sa v nich vyznať. Výber osvetlenia rozhodne nepodceňujte. Nielen že k sebe dostanete potrebné svetlo, ale zároveň si môžete zaobstarať krásne dekoratívne kusy.
Hue - inteligentný svetelný systém
Už dávno to nie je len hudba budúcnosti. Inteligentný svetelný systém Hue sa stáva súčasťou našich domovov a dáva osvetleniu nový rozmer.
Další články v Magazínu