Košík0
Spôsoby dodania
Prepravca3.90 €
Osobný odber BrnoZadarmo
Doprava zadarmo od 30 €

Predstavujeme vám novinky Lucide pre rok 2022

Elegantné línie a originálny dizajn v modernom aj klasickom podaní, kvalitné spracovanie a široký sortiment svietidiel pre vnútorné aj vonkajšie priestory. Týmito prvkami sa vyznačuje osvetlenie belgického výrobcu Lucide. Predstavujeme vám tie najhorúcejšie novinky, ktoré si pre vás tento renomovaný výrobca tento rok pripravil.

Luxusný dizajnový doplnok, ktorý zároveň efektívne svieti

Na svetlách Lucide je úžasné to, že ani nemusia svietiť a už upútajú vašu pozornosť. Je to spôsobené predovšetkým jedinečným dizajnom, ktorý zaujme na prvý pohľad. Akonáhle ich ale rozsvietite, prinesú do vašej domácnosti okrem módneho nádychu aj príjemné svetlo. Či už teda siahnete po závesnom svietidle, nástennom svetle, stolnej lampičke alebo stojacej lampe, rozhodne nešliapnete vedľa. Stačí si iba vybrať podľa svojho vkusu.

  

Osvetlenie v nevšednom štýle - to je séria Lucide Extravaganza

Pre niekoho už možno trochu výstredné, ale zaručene originálne – to je rodinka svetiel Extravaganza. Táto kategória skrýva osvetlenie s nezameniteľným dizajnom, lampy a lampičky extravagantných tvarov, ktoré si s inými kúskami len tak nepomýlite. Môžete si byť istí, že takéto osvetlenie u vás doma zaujme už na prvý pohľad a vyvolá napríklad aj vášnivú diskusiu s vašou návštevou.

  

Vonkajšie osvetlenie do každého počasia

Lucide pre vás v rámci noviniek posilnil aj sortiment vonkajších svetiel. Ide o dôkaz toho, že aj vonku môžu svetlá dobre vyzerať a napriek tomu splniť svoj účel – efektívne svietiť a súčasne odolať nepredvídateľným zmenám počasia. Vďaka vysokému IP krytiu tak vaše svetlá neprekvapí ani horúčava a prach letných dní, ani nápory vetra, snehu či dažďa. Čo sa týka dizajnu, na svoje si prídu priaznivci industriálneho štýlu, ktorých určite poteší rodinka vonkajších lámp Lucide Dudley. Naopak, pre fanúšikov čistých moderných línií je tu rad exteriérového osvetlenia Lucide Zaro nebo Taylor.

  

Novinky Lucide obsahujú aj množstvo ďalších druhov osvetlenia, o čom sa môžete presvedčiť na našom e-shope dekolamp.sk. Inšpirujte sa a vyberte si svietidlo, ktoré si nájde svoje miesto aj u vás doma.

Sme priami dovozcovia renomovaných značiek

  • Philips
  • Trio
  • Ideal Lux
  • Lutec
  • Italux
  • WiZ
  • Philips Hue
Všetky značky