Košík0
Spôsoby dodania
Prepravca3.90 €
Osobný odber BrnoZadarmo
Doprava zadarmo od 30 €

Získajte k svojim úplne novým svetlám Philips Hue ešte pohybový senzor ako darček

Nechce sa vám hľadať vypínač zakaždým, keď kráčate chodbou alebo po temnom schodisku? Obzvlášť uprostred noci môže chvíľu trvať, než sa v priestore zorientujete. My pre vás ale máme elegantné riešenie v podobe senzora pohybu, ktorý navyše teraz môžete získať zadarmo vďaka našej mimoriadnej akcii.

Chcete tiež senzor pohybu Hue zadarmo?

Tak choďte na Dekolamp.sk, kúpte si akékoľvek inteligentné svetlá Philips Hue aspoň za 200 € a pohybový senzor Hue ako darček máte vo vrecku.

Akcia platí v období 4. 6. - 19. 6. 2022.

Banner na akciu s pohybovým senzorom Hue
 

Senzor Philips Hue vás už nikdy nenechá blúdiť v tme

Stačí prejsť okolo a senzor automaticky rozsvieti svetlá Hue, ktoré si vyberiete. Čidlo vyžaduje zariadenie Hue Bridge, ktoré stačí pripojiť k vášmu Wi-Fi routeru a razom máte šikovný systém, ktorý vám umožní pohybový senzor prepojiť s vybranými svietidlami Philips Hue, ktoré sa majú pri detekcii pohybu rozsvietiť. Všetko môžete následne kontrolovať pomocou mobilnej aplikácie Hue, v ktorej si jednoducho pár dotykmi zvolíte, ktoré svetlá sa pri zaznamenaní pohybu rozžiaria a s akou intenzitou, aby vás napríklad uprostred noci neoslňovalo príliš ostré svetlo. Všetko tak máte pod kontrolou vo svojom smartfóne či tablete. Vďaka prepojeniu s Bridgeom môžete navyše svoju zostavu postupne rozširovať až na profesionálny systém 50 inteligentných svetiel či ďalšieho príslušenstva Philips Hue.

Bezdrôtový senzor umiestnite jednoducho kamkoľvek

Senzor poháňajú batérie, je teda úplne bezdrôtový. Tým pádom ho môžete jednoducho umiestniť na policu, stenu či strop bez toho, aby ste si lámali hlavu s tým, kam ukryť prebytočné káble. Príjemným bonusom je bezstarostná montáž. Na magnetických povrchoch drží senzor samostatne, na pripevnenie na stenu či strop si bohato vystačíte s jediným vrutom a je hotovo.

Senzor stráži aj hladinu denného svetla

Vďaka integrovanému senzoru denného svetla zariadenie samo posúdi, či už je taká tma, aby bolo potrebné svetlá rozsvietiť. Pokiaľ je tak u vás doma v priebehu dňa dostatok denného svetla, ušetríte za zbytočné svietenie. Keby sa vám náhodou zdalo, že je na váš vkus už príliš veľká tma a senzor vaše osvetlenie pri zaznamenaní pohybu stále neaktivuje, stačí si citlivosť na denné svetlo ľubovoľne prispôsobiť priamo v aplikácii Philips Hue.

Vyberte si ešte dnes multifunkčné inteligentné osvetlenie Philips Hue aspoň za 200 € a šikovný senzor Hue je zadarmo len váš.

Túto jedinečnú šancu môžete využiť v období od 4. 6. do 19. 6. 2022.

Sme priami dovozcovia renomovaných značiek

  • Philips
  • Trio
  • Ideal Lux
  • Lutec
  • Italux
  • WiZ
  • Philips Hue
Všetky značky