Košík0
Spôsoby dodania
Prepravca3.90 €
Osobný odber BrnoZadarmo
Doprava zadarmo od 30 €

Získajte k svojim úplne novým svetlám Philips Hue riadiacu jednotku Bridge ako darček

Chcete využiť všetky funkcie svojich inteligetných svietidiel Philips Hue naplno? My pre vás máme riešenie v podobe mozgu celého systému, Philips Hue Bridge, ktorý môžete teraz získať zadarmo vďaka našej mimoriadnej akcii.

Chcete získať riadiacu jednotku Philisp Hue Bridge zadarmo?

Nakúpte si na našom eshope akékoľvek inteligentné svetlá Philips Hue aspoň za 250 € a získate od nás Hue Bridge úplne zadarmo

Akcia platí od 3. 9. do 18. 9. 2022 alebo do vypredania zásob.

Riadiaca jednotka Hue Bridge vám otvorí dvere do sveta inteligentného osvetlenia

Mozgom celého systému inteligentného osvetlenia Philips Hue je mostík Hue Bridge, ktorý umožňuje pripojiť a ovládať až 50 svetiel a príslušenstva naraz. Stačí zapojiť a pomocou aplikácie Hue nastaviť pravidelné činnosti, časovače, vlastné scény osvetlenia a ďalšie nastavenia.

Ovládanie svetiel na diaľku

Hue Bridge funguje ako mozog celého systému. Prepojiť ho budete môcť s inteligentnými žiarovkami, svietidlamii a ďalším príslušenstvom a spolu s aplikáciou Hue zaistí, aby všetko dohromady fungovalo. Pripojením svojich inteligentných svetiel k riadiacej jednotke Hue Bridge umožníte zároveň ich ovládanie na diaľku. Je tiež nutný pre rôzne automatizačné funkcie chytrej domácnosti, napríklad plánovanie pravidelných činností a časovanie. Spárujte svoje inteligentné svetlá k mostíku Hue Bridge, ktorý vám zaistí, že bude váš domov riadne osvetlený, nech sa už nachádzate kdekoľvek.

Vyberte si ešte dnes multifunkčné inteligentné osvetlenie Philips Hue aspoň za 250 € a riadiaca jednotka hue Bridge je zadarmo len vaša.

Túto jedinečnú šancu môžete využiť od 3. 9. do 18. 9. 2022 alebo do vypredania zásob. 

 

Sme priami dovozcovia renomovaných značiek

  • Philips
  • Trio
  • Ideal Lux
  • Lutec
  • Italux
  • WiZ
  • Philips Hue
Všetky značky