Košík0
Spôsoby dodania
Prepravca3.90 €
Osobný odber BrnoZadarmo
Doprava zadarmo od 30 €

Zľava - 15 % na Lucide

Pre veľký úspech pre vás máme 15% zľavu na osvetlenie Lucide. Zľavu môžu využiť všetci registrovaní užívatelia do 30. 10. 2017.

Pre veľký úspech pre vás máme 15% zľavu na osvetlenie Lucide. Zľavu môžu využiť všetci registrovaní užívatelia do 30. 10. 2017.

Odmena pre všetkých registrovaných zákazníkov - 15 % z ceny dole

Využite možnosť nakúpiť si svetlá z kompletnej ponuky značky Lucide so zľavou 15 %. Stačí byť registrovaným zákazníkom nášho e-shopu. Registrácia je jednoduchá, rýchla a prinesie len samé výhody. Ako teda postupovať, pokiaľ ešte nie ste registrovaní?
  1. Na hlavnej stránke e-shopu využite registráciu pomocou ikony (postava) Zaregistrovať sa → vyplňte osobné/firemné údaje → doporučujeme zakliknúť políčko "Zasielať novinky z e-shopu", vďaka čomu budete vždy v obraze a budú vám chodiť informácie o zľavách, akciách, novinkách i zaujímavostiach v ponuke → Registrovať užívateľa. 
  2. Skontrolujte svoj e-mail.
  3. Prihláste sa do svojho účtu pomocou registračného e-mailu a svojho hesla.
  4. Po prihlásení budete mať všetky svetlá Lucide s 15% zľavou. 
  Ak už účet máte založený, prihláste sa a využite zľavy. Akcia platí len do 30. 10. 2017.

sleva pro registrované uživatele

sleva pro registrované uživatele

Čo vám Lucida prináša?

Lucide je belgickú jednotkou na trhu s osvetlením a aj u nás sa šplhá v obľúbenosti smerom nahor. Niet sa čomu čudovať. Elegantný dizajn s ladnými proporciami, dôraz na kvalitné materiály a všetky povrchové úpravy, a navyše energeticky šetrné osvetlenie. V Belgicku robí radosť ľuďom už viac ako 20 rokov a my sme radi, že sme tento rok mohli zaradiť svetla Lucide do ponuky ako jeden z prvých e-shopov u nás.
 
Pestrosť v ponuke vás doslova očarí. Svetlá Lucide sa hodí ako do modernej domácnosti, tak do klasického domu, ale aj do kancelárií.

lucide

Sme priami dovozcovia renomovaných značiek

Všetky značky