Vážení zákazníci, náš showroom v Brne funguje ďalej ako výdajňa internetových objednávok a to po-pia od 9 do 16 hodín. Viac informácií tu
menu
infolinka
+421 233 527 880
(Po - Pi 9:00 - 16:00)
0Košík
Spôsoby dodania
Prepravca3.90 €
Osobný odber BrnoZadarmo
Doprava zadarmo od 30 €
cena
Dostupnosť
Typ
Typ umiestnenia
Ďalšie 1Skryť ostatné
Navrhnuté pre
Ďalšie 1Skryť ostatné
Typ zdroja
Doplnková vlastnosť
Ďalšie 2Skryť ostatné
Farba svetla (K)
Krytie
Black Friday
cena
Dostupnosť
Typ
Typ umiestnenia
Ďalšie 1Skryť ostatné
Navrhnuté pre
Ďalšie 1Skryť ostatné
Typ zdroja
Doplnková vlastnosť
Ďalšie 2Skryť ostatné
Farba svetla (K)
Krytie
Doprava nad 30 € zadarmo
Možnosť vrátiť tovar do 14 dní
Predĺžená záruka 5 rokov
Tovar skladom expedujeme do 24 hodín
Hľadáte vhodný luster do detskej izby? Ponúkame širokú ponuku závesných svietidiel pre tých najmenších, aj pre deti vyššieho veku. Hrajte sa so svetlami a vytvorte príjemný priestor pre vaše deti, ktoré sa budú vo svojej izbičke cítiť úplne bezpečne.

Veselé lustre pre deti

Vyberajte z lustrov s kreslenými postavami alebo motívmi zvierat. Vybavte detskú izbu tiež nápaditou detskou lampou, pre zaistenie komfortu pri čítaní a iných aktivitách. Vhodným doplnkom sú tiež nástenné svietidlá pre deti, ktoré poskytnú miernejšie osvetlenie, prípadne tlmené nočné svetlo.

Prednosti lustrov do detskej izby

  • Kvalita
  • Bezpečnosť
  • Hravé motívy
  • Farebnosť

Detské osvetlenie - bezpečnosť a originalita

Lustre do detskej izby prinášajú nové možnosti, ako vybaviť kráľovstvo vašich ratolestí. Veselé farby a tvary rozvíjajú detskú predstavivosť a kreativitu. Sú použité kvalitné materiály s dlhodobou životnosťou a pri výrobe je kladený špeciálny dôraz na bezpečnosť. Veď kde je jej zaistenie dôležitejšie, než v detskej izbe?

Ak už však váš potomok nepatrí do vekovej kategórie, kedy túži po veselom svietidle, môžete do študentskej izby vyberať medzi ostatnými lustrami, napríklad lustre do obývacej izby. Iste aj tam nájdete dostatočne originálne osvetlenie, ktoré je vhodné pre každého dospievajúceho človeka. Za pozornosť stoja tiež LED lustre, ktoré výrazne znižujú spotrebu elektrickej energie.