Italux PLF-72836-480R-36W-BL LED prisadené stropné svietidlo Alata | 36W integrovaný LED zdroj | 4300lm | 2800+4000+6000K
  • Italux
Kód produktu: 5902854537457
Skladom na centrále ( 3-7 dní) > 10 ks
Dostupnosť na predajniach
doprava ZADARMO
Spýtajte sa nás
Vyskúšali sme na vlastné oči
5
Rokov záruka
50
Dní
na vrátenie
50
Najväčších
výrobcov
Tisíc
Druhov tovaru
500
Tisíc
Svietidiel
skladom
Popis produktu
  • LED stropné svietidlo
  • Svietidlo je vyrobené z kvalitného plastu
  • moderné dizajnové svietidlo
  • svietidlo do obývačky alebo spálne
  • svietidlo s integrovaným LED zdrojom
Úsporná technológia LED
Úsporná technológia LED - ušetrí elektrickú energiu aj vaše peniaze
Nastavenie teploty osvetlenia
Parametre produktu
DostupnosťSkladom na centrále ( 3-7 dní)
Farbačierna
Materiálplast
Patice filtrIntegrovaný LED zdroj
Zdroj súčasťou baleniaÁno (LED)
KrytieIP20
Priemer [mm]480
Výška [mm]24
Teplota chromatickosti [K]2800+4000+6000
Svetelný tok (lm)4300
Farbačerná
Farba svetla (K)2800K + 4000K + 6000K
Napätie220V
Príkon (W)36
Otázky k produktu
V diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky, buďte prví!
Hodnotenie produktu
0 %