menu
infolinka
+421 233 527 880
(Po - Pi 9:00 - 16:00)
0Košík
Spôsoby dodania
Prepravca3.90 €
Osobný odber BrnoZadarmo
Doprava zadarmo od 30 €
Doprava nad 30 € zadarmo
Možnosť vrátiť tovar do 14 dní
Predĺžená záruka 5 rokov
Tovar skladom expedujeme do 24 hodín

súvisiace články

Aké svetlo do garáže?
V garáži neparkujete len auto, často v nej máte schované krabice so spomienkami alebo niečo stĺkate na svojom pracovnom stolíku. Garáž môže slúžiť k viac aktivitám. Treba na ne dobre vidieť.
Další články v Magazínu

Posvieťte si na prácu výkonnými reflektormi

Na všetky pracovné činnosti vonku aj doma, kde potrebujete dostatočné osvetlenie, odporúčame tieto pracovné lampy. Najčastejšie sa volí silný led reflektor.

 

Prednosti pracovných lámp

  • Dostatočné osvetlenie pracovnej plochy
  • Kvalitné materiály
  • Dlhá životnosť
  • Bezpečnosť
  • Vhodné do pracovní, garáží, prístreškov a výrobných priestorov

Svieťte pracovnými lampami vo vnútri aj vonku

Okrem toho, že sa LED reflektory vďaka ledkovému zdroju vyznačujú nízkou spotrebou energie, sú vhodné aj do miest s náročnejšími podmienkami – vlhkosť, chlad, prašnosť... Sú odolné proti nárazom. V ponuke máme aj malé elegantné reflektory, ktoré nezaberú veľa miesta, a napriek tomu vydajú dostatok svetla. Umiestnenie je variabilné – pracovné lampy je možné pripevniť na stenu, takže nikde nezavadzajú a nemôžu spadnúť. Samozrejmosťou je možnosť nasmerovať svetelné lúče tam, kde potrebujete.

Pokiaľ hľadáte klasickejší tvar, porozhliadnite sa po stolných, prípadne nástenných lampách. Pri posvietení si na prácu dobre poslúžia napríklad lampičky s klipom.