menu
infolinka
+421 233 527 880
(Po - Pi 9:00 - 18:00)
0Košík
Spôsoby dodania
Prepravca3.90 €
Osobný odber BrnoZadarmo
Doprava zadarmo od 30 €
Doprava nad 30 € zadarmo
Možnosť vrátiť tovar do 14 dní
Predĺžená záruka 5 rokov
Tovar skladom expedujeme do 24 hodín
Kombinácia kvalitných LED svietidiel s inteligentným a intuitívnym ovládaním - presne to je špeciálna edícia svietidiel Black and White. Pokiaľ si domov zaobstaráte štartovací sadu s bezdrôtovou sadou Bridge, môžete u seba doma rozohrať hru svetiel, akú ste zatiaľ nevideli. Vytvorte si presne takú atmosféru, na ktorú sa práve cítite. Hrajte sa s farbami, intenzitou svetla a nechajte sa svetlom napríklad aj prebúdzať. Prečítajte si o všetkých výhodách, ktoré vám Dekolamp prináša. 

Elegantný súhra čiernej a bielej v osvetlení

Ako už samotný názov novej rady svetiel Philips napovedá, hlavné farby sú čierna a biela. Táto kombinácia je nesmrteľná, tradičné, a aj tak prišli dizajnéri Philipsu opäť s niečím novým.
Philips vzal svoje najlepšie a najpredávanejšie svetla, osadil je technológiou HUE a previedol ich na LED. Do balenia každého svietidlá pridal navyše diaľkový inteligentný ovládač. V tomto prípade teda nejde len o dokonalý súlad vo farbách a spracovanie, Black and White ponúka oveľa viac. S týmito svetlami domov získate inteligentné osvetlenie tej najvyššej kvality. A viete čo je úžasné? Cena každého svetla z tejto edície svetiel sa veľmi blíži cene pôvodných svetiel. 

Ovládajte svoje nové svetlá inteligentne 

Skutočne nejde o bežné lustre alebo lampy. Prinášame vám moderné trendy v osvetlení. Hrajte sa aj s úplnými detailmi, plynule stmívejte svetlo, vyberajte teplotu farby a voľte si svetelný režim podľa momentálnych potrieb a nálad. Chystáte sa čítať? Potom si prepnite na režim čítania. Pre dodanie energie potrebné pri cvičení vyberte režim pre povzbudenie. Potrebujete sa sústrediť na prácu alebo učenie? Čaká na vás schéma koncentrácia. A v neposlednom rade tu máme režim relaxácie, ktorý podporí váš oddych a relaxáciu. 
Zaujíma vás viac? Prečítajte si o princípe osvetlenie Hue v našej poradni.