menu
infolinka
+421 233 527 880
(Po - Pi 9:00 - 18:00)
0
Spôsoby dodania
Prepravca5.99 €
Osobný odber BrnoZadarmo
Doprava zadarmo od 100 €
cena
Dostupnosť
Typ
Typ umiestnenia
Navrhnuté pre
Typ zdroja
Doplnková vlastnosť
Patice filtr
Krytie
Doprava nad 60 € zadarmo
Možnosť vrátiť tovar do 14 dní
Predĺžená záruka 5 rokov
Tovar skladom expedujeme do 24 hodín
Pri týchto svetách dávame dôraz na ich funkciu. Vybrané priemyselné svetlá dostatočne osvetlia daný priestor a sú charakteristické aj dlhou životnosťou.

Na osvetlenie skladov, hál a garáží zvoľte reflektory a odolné svetlá

Sortiment priemyselných svetiel je zameraný predovšetkým na reflektory, ktoré sú vhodné aj k nepretržitému svieteniu. Pre úsporu energie a peňazí zvoľte LED reflektory.
Bezpečnosť práce na pracoviskách je založená predovšetkým na kvalitnom osvetlení, preto ho netreba podceňovať. Dobre vám taktiež poslúžia závesné úžitkové svetlá.

Vlastnosti priemyselných svetiel

  • Odolnosť
  • Kvalitné materiály
  • Zameranosť na výkon
  • Dlhá životnosť
  • Dokonalé osvetlenie pracovnej plochy

Odolnosť a dlhá životnosť

Priemyselné svetlá musia byť odolné jednak voči extrémnym teplotám prostredia, ale taktiež voči prachu, mastnote či vlhkosti. Taktiež sa pri nich počíta s dlhodobým svietením, takže sa nesmú prehrievať. 

Pokiaľ je súčasťou vášho pracoviská taktiež vonkajší priestor, aj tento musí byť dobre osvetlený, preto v tejto kategórií nájdete aj vonkajšie svietidlá. Ich širší sortiment nájdete aj medzi vonkajším osvetlením. Okrem priemyselných svietidiel ponúkame taktiež kancelárske.

Pre osvetlenie skladov, hál a garáží voľte reflektory a odolné svetlá

Sortiment priemyselných svetiel je zameraný prevažne na reflektory, ktoré sú vhodné aj k nepretržitému svieteniu. Bezpečnosť práce na pracoviskách je založená predovšetkým na kvalitnom osvetlení, tak ho nepodceňujte. Dobre vám poslúžia tiež závesné úžitkové svietidlá.
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.