menu
infolinka
+421 233 527 880
(Po - Pi 9:00 - 18:00)
0Košík
Spôsoby dodania
Prepravca3.90 €
Osobný odber BrnoZadarmo
Doprava zadarmo od 30 €
cena
Dostupnosť
Typ
Typ umiestnenia
Navrhnuté pre
Typ zdroja
Doplnková vlastnosť
Farba svetla (K)
Patice filtr
Krytie
cena
Dostupnosť
Typ
Typ umiestnenia
Navrhnuté pre
Typ zdroja
Doplnková vlastnosť
Farba svetla (K)
Patice filtr
Krytie
Doprava nad 30 € zadarmo
Možnosť vrátiť tovar do 14 dní
Predĺžená záruka 5 rokov
Tovar skladom expedujeme do 24 hodín

Na lampy interiérov sme si už zvykli. Pokiaľ nechcete len ďalší kus nábytku, ale skutočne originálny kúsok, potom vás táto ponuka retro lámp určite zaujme. Nádych minulosti a použitím moderných materiálov a technológií je vyladenou kombináciou do každého interiéru.

Stojacia retro lampa - zaujímavý kúsok do vášho interiéru

Hľadáte lampu, ktorú hneď niekto nemá? Niečo tradičné a moderné zároveň? Čo takto vybrať si retro lampu? Možno ste podobnú mali doma, keď ste boli malí. Rozžiari každý kút miestnosti alebo poslúži na čítanie novej knihy. Navoďte si doma tú správnu atmosféru. Máme aj retro lustre, nástenné svietidlá či lampičky na stôl.

Vlastnosti retro lámp

  • Klasický vzhľad s nádychom minulých dôb
  • Moderné technológie
  • Kvalitne materiály s dlhou životnosťou
  • Premyslené do detailu
  • Úsporné osvetlenie
  • Možnosť kombinovať s ostatnými svietidlami

Aj stojacia retro lampa môže mať modernú LED žiarovku

Kvalitné osvetlenie závisí nielen na použitých materiáloch a spracovaní, ale taktiež na kvalitný žiarovkách. Namiesto klasických môžete použiť úsporné, alebo rovno ledkové. Na jednej strane ušetríte za účet za elektrinu a na druhej šetriť životné prostredie, pretože LED zdroje sú ekologické, bez škodlivých látok a s veľmi dlhou životnosťou.

Retro podlahové svietidlá nájdete taktiež medzi drevenými lampami. Koho retro nenadchlo, môžem skúsiť moderný štýl. Stojacie lampy zahŕňajú široký sortiment tak, aby si mohol vybrať naozaj každý. Zlaďte ich tiež so stolnou lampičkou, poprípade s lustrom alebo nástennými svietidlami.

Stojacie retro lampy - zaujímavý kúsok do vášho interiéru

Hľadáte lampu, ktorú hneď tak niekto nemá? Niečo tradičného a moderného zároveň? Čo tak si vybrať retro lampu. Rozsvieti každý kút izby alebo poslúži na čítanie novej knihy. Navoďte si doma tú správnu atmosféru.