Trio R80911031 nástenné či stropné bodové svietidlo Paris 1x35W | GU10 - biela
  • - 16 % kód SVETLO16
  • Trio
Kód produktu: TR80911031
Skladom na centrále ( 3-7 dní) > 10 ks
Dostupnosť na predajniach
Spýtajte sa nás
Vyskúšali sme na vlastné oči
5
Rokov záruka
50
Dní
na vrátenie
50
Najväčších
výrobcov
Tisíc
Druhov tovaru
500
Tisíc
Svietidiel
skladom
Popis produktu
  • nástenná bodovka
  • Svietidlo je vyrobené z hliníka
  • svietidlo v klasickom štýle
  • svietidlo do obývačky alebo spálne
  • svietidlo s päticou GU10
Pokiaľ túžite po štýlovom osvetlení, ktoré nebude uberať všetku vašu pozornosť, je toto bodové svietidlo z radu PARIS tou pravou voľbou. Na jeho výrobu bol použitý kov v matne bielej farbe, ktorý dosahuje 110 mm na výšku a 80 mm v priemere. Týmto osvetlením môžete olemovať chodbu a je len na vás, ktorým smerom bude prúdiť svetlo podľa toho, či bude slúžiť ako nástenné alebo stropné.
Záruka 3 roky
Záruka 3 roky - na osvetlenie je poskytnutá záruka 3 roky
Naklápanie
Naklápanie - Toto svietidlo je možné nakláňať.
Parametre produktu
DostupnosťSkladom na centrále ( 3-7 dní)
Materiálkov
Patice filtrGU10
Farbamatná biela
Zdroj súčasťou balenianie
KrytieIP20
Priemer [mm]80
Výška [mm]110
Napätie230
Počet žiaroviek1
Otázky k produktu
V diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky, buďte prví!
Hodnotenie produktu
0 %