menu
infolinka
+421 233 527 880
(Po - Pi 9:00 - 16:00)
0Košík
Spôsoby dodania
Prepravca3.90 €
Osobný odber BrnoZadarmo
Doprava zadarmo od 30 €
cena
Dostupnosť
Typ
Ďalšie 1Skryť ostatné
Typ umiestnenia
Ďalšie 2Skryť ostatné
Navrhnuté pre
Ďalších 6Skryť ostatné
Typ zdroja
Doplnková vlastnosť
Ďalších 11Skryť ostatné
Farba svetla (K)
Ďalšie 1Skryť ostatné
Krytie
cena
Dostupnosť
Typ
Ďalšie 1Skryť ostatné
Typ umiestnenia
Ďalšie 2Skryť ostatné
Navrhnuté pre
Ďalších 6Skryť ostatné
Typ zdroja
Doplnková vlastnosť
Ďalších 11Skryť ostatné
Farba svetla (K)
Ďalšie 1Skryť ostatné
Krytie
Doprava nad 30 € zadarmo
Možnosť vrátiť tovar do 14 dní
Predĺžená záruka 5 rokov
Tovar skladom expedujeme do 24 hodín

Závesné svetlo čiže luster by mal dosiahnuť, aby vašu izbu urobil krajšou, útulnejšou a atraktívnejšou. Pri výbere toho správneho lustra zároveň nezabudnite na dostatočnú svietivosť a praktické umiestnenie.
Ten správny závesný luster pritiahne pohľady na stred miestnosti a zároveň podčiarkne celkový štýl a poňatie interiéru. V Dekolampe môžete nakúpiť stropné závesné svietidlá napríklad v modernom, vintage, škandinávskom, rustikálnom, klasickom aj v retro štýle.

Závesný luster je tá najlepšia voľba nad jedálenský stôl

Výška umiestnenia lustra nad jedálenským stolom je veľmi dôležitá. Pokiaľ bude zavesený príliš nízko, bude prekážať v rozhovore, môžete o neho zavadiť hlavou alebo vám zatieni tvár. Závesné svietidlo by preto malo byť umiestnené asi meter nad jedálenským stolom.

Ak potrebujete osvietiť iba izbu bez jedálenského stola, umiestnite zavesený luster asi 2 metre nad podlahu.

Výšku zavesenia väčšiny lustrov je možno regulovať. Väčšina výrobcov osvetlenia počíta s tým, že vzdialenosť tienidla od podlahy budete nastavovať až po namontovaní závesného svetla. Ak luster umiestnite až ku stropu, môžete osvetliť celú izbu. Čím nižšie ho spustíte, tým vytvoríte intímnejšie a decentnejšie prostredie.
Závesné svietidlá sú pre všetkých, ktorí si chcú umiestniť na strop do miestnosti výraznejšie svietidlo. V ponuke máme moderné kúsky, vintage závesné svetlé, lustre s dekorom dreva, decentné závesy aj sťahovacie lustre.

Závesné svetlá s jedným i viacerými zdrojmi

Je iba na vás, či si vyberiete luster s jedným svetelným zdrojom alebo dáte prednosť tým, čo majú viac zdrojov. Ak potrebujete osvetliť väčšiu miestnosť, dlhý jedálenský stôl alebo kuchynský bar, tak sa ponúka skôr druhá varianta.

Farebná hra svetiel

Dekolamp myslí na všetkých. Máte radi decentné farby a odtiene? Potom biele, béžové, hnedé alebo šedé svetlá sú presne pre vás. Pokiaľ ale túžite po niečom výraznejšom, tak verte, že aj vy budete nadšení z nášho kokteilu nástenných svetiel.

A na záver vám odporúčame inteligentné LED lustre HUE od spoločnosti Philips, ktoré se radia k systému chytrej domácnosti bezdrátovo ovládanej systémom ZigBee. Majú obrovské množstvo predností a neprehliadnutelný dizajn:

- ovládanie pomocou chytrého telofónu či pribaleným diaľkovým ovládaním
- moderné LED technológie a vysoká svietivosť
- vysoká efektivita a značná úspora elektrickej energie
- možnosť stmievania a zmena teploty farby svetla
- programovanie jednotlivých svietidel aj celých súborov svetiel