Košík0
Spôsoby dodania
Prepravca3.90 €
Osobný odber BrnoZadarmo
Doprava zadarmo od 30 €

Aké svetlá zaobstarať na chalupu?

Vlastníte chalupu či chatu, na ktorej sa radi zdržiavate najmä počas letných mesiacov? Ak sa aj vy tešíte na príjemné letné víkendy strávené v pokoji a pohode tam, kde to máte radi, doprajte si aj kvalitné osvetlenie.

Vlastníte chalupu, na ktorej sa radi zdržiavate najmä počas letných mesiacov? Ak sa aj vy tešíte na príjemné letné víkendy strávené v pokoji a pohode tam, kde to máte radi, doprajte si aj kvalitné osvetlenie.
 
IdealLux_Mermaid

Chalupy sú pre väčšinu z nás symbolom odpočinku. Trávime tu víkendy, kedy odpočívame prácou na záhrade alebo domácim majstrovaním. Celú zimu sa tešíme na to, až si s priateľmi urobíme táboráčik, a v lete sa zase tešíme na to, až si v zime zakúrime v peci. Pri tomto všetkom potrebujeme mať kvalitné a spoľahlivé osvetlenie, ktoré bude štýlové a nebude rušiť vidiecky ráz a chalupársku pohodu.
Poďte sa s nami pozrieť na obľúbené kúsky, ktoré sa budú vo vašej chate či chalupe vynímať.

Petrolejka — klasika, ktorá nesklame

V časoch, keď elektrický prúd nebol bežnou súčasťou obydlia sa v chalupách svietilo výhradne petrolejkami. Ich podobu poznáme všetci - nádržka na petrolej, knôt a sklenený cylinder. Hoci sa možno petrolejová lampa javí ako romantická, vydávala silný ropný zápach a knôti sa vplyvom prievanu dosť často zhášali. Problémom tiež bolo časté prevrhnutie lampy a následný požiar. Ak nechcete nič riskovať a napriek tomu si túžite dopriať romantické chvíľky aj na chalupe, odporúčame vybrať luster alebo lampu v tvare klasickej petrolejky, avšak na elektrinu. Nehrozí tu požiar, bez obáv ju môžete použiť aj v drevených objektoch a vôbec nezapácha.

Rabalux_SudanTrio_AstridRabalux_Petronel
 

Svietnikové lustre ako z rozprávky

Nebezpečenstvo vzplanutia ohňa už tiež dávno nehrozí pri použití svietnikových lustrov. Moderné lustre sú štýlové, bezpečné a vyzerajú skvelo. Vybrať si môžete z jednoduchých nástenných svietidiel alebo z honosných šesť alebo osemramenných lustrov. Odporúčame použiť žiarovky s päticou E14 v tvare plamienkov sviečky. Efekt svietnikového lustra potom bude dokonalý.
Searchlight_ElizabetanSearchlight_DiamondIdealLux_Corte
 

Lampy a lampičky pre chalupársku pohodu

Zapálený krb, pohodlné papuče a dobrá knižka sú znamením víkendovej pohody. Doplňte si svoj relaxačný a čítací kútik o niektorú z vintage alebo rustikálnych lampičiek. Páčia sa vám napríklad tieto lampičky v štýle Tiffany?
 
Prezent9_tiffanyPrezent53_tiffanyPrezent_69_tiffany


Klasický dizajn stojacích lámp nikdy nevyjde z módy a vy s ním môžete získať perfektný kúsok pre doladenie vidieckeho štýlu vašej víkendové usadlosti.
 
Ideal_Lux_ChaletIdeal_Lux_Driftwood
 

Lampáše vám posvietia na cestu domov

Klasika, ktorá je večná - to sú lampáše. Či už väčšie vo forme stojacích lámp a alebo menšie, ktoré môžu byť vo forme závesných stropných svietidiel alebo nástenných svietidiel, pristanú každej záhrade.
 
Lucerny_Dekolamp

Pokiaľ holdujete moderným technológiám, môžete zvoliť aj lampáše a vonkajšie svetlá od značky Philips Hue, ktoré disponujú pokročilými funkciami inteligentných svietidiel. Môžete ich napríklad stmievať, voliť z rôznych odtieňov bieleho svetla alebo načasovať ich rozsvecovanie a zhasínanie. Špecialitou sú potom vonkajšie svetlá, ktoré môžu žiariť aj farebne. Čo hovoríte, hodili by sa vám na grilovaciu párty s priateľmi?
 
PhilipsHue_Econic2     PhilipsHue_Econic    PhilipsHue_Impress


 

Sme priami dovozcovia renomovaných značiek

Všetky značky