Vážení zákazníci, naša predajňa je opäť OTVORENÁ.
menu
infolinka
+421 233 527 880
(Po - Pi 9:00 - 18:00)
0Košík
Spôsoby dodania
Prepravca3.90 €
Osobný odber BrnoZadarmo
Doprava zadarmo od 30 €

Dekorativné lampičky, ktoré vám vykúzlia úsmev na perách

Dekoratívne lampičky majú nielen praktickú funkciu, ale sú i milými darčekmi pre priateľov a deti. Drobné dekoratívne svietidlá robia radosť a dodávajú interiéru štýl a vtipný nadhľad. Obstarajte si i vy domov kozmickú lampu alebo spríjemnite deň kamarátke a darujte jej kaktusovú záhradku z lampičiek.
Neberte život príliš vážne a bavte sa osvetlením z ponuky Dekolamp!

Lávové lampy

Lávové lampy sú už dlhotrvajúcim trendom na poli dekoratívnych svietidiel. Niektorí si bez nich Vianoce, romantické chvíľky vo dvojici alebo poriadnu domácu párty ani nevedia predstaviť. Lávové lampy môžu fungovať na princípe ohrievania a ochladzovania vosku alebo v ich trupe nájdete hýriť trblietky alebo napríklad chobotničky. Okrem farebných a dúhových modelov lávových lampičiek nájdete v sortimente aj elegantné kúsky, ktoré kľudne môžu plniť funkciu dekorácie v obývacej izbe alebo vo vstupnej hale.

Dekolamp_lavove_lampy

Štýlové lampy s vtipným detailom

Štýlové, moderné, vtipné sú lampičky s motívom kvetín, húb alebo obľúbených buldočkov. Pristane im to na kancelárskom stole, v originálnej obývacej izbe alebo v detskej izbičke.

Čo by ste povedali na kaktusovú záhradku postavenú z lampičiek?

Lucide_Sansevieria  Lucide_Cactus2   Lucide_Cactu

Soľné lampy

Soľné lampy sú nielen elegantným bytovým doplnkom, ale vraj majú tiež liečivé účinky. Tradičné himalájske lampy sú prakticky iba stojany na sviečku. Moderné soľné lampičky z ponuky maďarského výrobcu Rabalux sú už klasické lampy na elektrinu.
Pôsobením tepla sa z lampičky uvoľňujú do priestoru soľné výpary, ktoré môžu pomôcť pri ťažkostiach s dýchaním. Podľa Feng-Shui prítomnosť soľnej lampy v byte zlepšuje spánok a pomáha proti psychické nepohode.


 

Rabalux_fujiRabalux_RockyRabalux_Vesuvio

Philips Hue a RGB

Lampy, ktoré môžu meniť farbu podľa nálady sú snom každého dieťaťa. Pomocou farieb zo spektra RGB si môžu vybrať farbu, na ktorú majú práve náladu. Lampy môžu ozvláštniť i obývaciu izbu či spálňu. Vytvorte si atmosféru pre každú situáciu vášho dňa so svietidlami Philips Hue.

Philips_Hue_BloomPhilips_Hue_IrisPhilips_hue_Micro

 
A aké svietidlo by urobilo radosť vám? Berte život s humorom a obstarajte darček, ktorý vyčarí úsmev na perách vám alebo vašim blízkym.
 

súvisiace produkty

súvisiace články

Detské svietidlá zo Španielska rozžiaria každú izbu
Zariaďujete detskú izbu? Potom určite nesmie chýbať správne stropné osvetlenie. To od španielskej značky Dalber vsádza na pestré farby a obľúbené detské motívy.
Další články v Magazínu