menu
infolinka
+421 233 527 880
(Po - Pi 9:00 - 18:00)
0Košík
Spôsoby dodania
Prepravca3.90 €
Osobný odber BrnoZadarmo
Doprava zadarmo od 30 €

Philips Hue – inteligentné svietidlá pre vašu domácnosť

Potrebujete vymeniť osvetlenie a premýšľate, ako spojiť krásny dizajn, kvalitné materiály a praktické funkcie? Potom by vás určite malo zaujímať, čo to je Philips Hue a ako vám táto novinka vo svete osvetlenia zmení pohľad na moderné bývanie.

Čo to je Philips Hue?

Philips Hue je zjednodušene inteligentný systém riešenia osvetlenia domu. Spoločnosť Philips vyvinula technológiu, ktorá umožňuje využívať výhody prepojenia osvetlenia s mobilnou aplikáciou. Ľahko a jednoducho tak nastavíte intenzitu a tón osvetlenia podľa vašich potrieb. Okrem tejto základnej funkcie toho ale Philips Hue dokáže ešte oveľa viac. Čo hovoríte napríklad na možnosť synchronizovať svetlo v miestnosti s hudbou či ozvučením filmu? Priali by ste si jemné prebudenie svetlom? A čo napríklad si privolať hrejivé slnečné lúče uprostred ponurého zimného večera.S výrobkami Philips Hue není nič z toho problém.

Inteligentné svetlá pre každého


Inteligentné svetlá sú budúcnosťou v osvetlení, ktorá vám uľahčí a spríjemní každodenné činnosti. Spoločnosť Philips preto stále rozširuje svoju kolekciu o praktické a dizajnové svietidlá, ktorými dnes už môžete vybaviť celý svoj domov a záhradu. V ponuke nájdete tiež inteligentné žiarovky, ak by ste chceli využiť výhody chytrého osvetlenia, bez toho aby ste zatiaľ menili svoj existujúci luster alebo lampu.

Čo vám nové Hue osvetlenie ponúka? 

Kombinácia kvalitných LED svietidiel s inteligentným a intuitívnym ovládaním. Pokiaľ si domov zaobstaráte štartovaciu sadu s bezdrôtovou sadou Bridge, môžete u seba doma rozohrať hru svetiel, akú ste zatiaľ nevideli. Vytvorte si presne takú atmosféru, na ktorú sa práve cítite. Hrajte sa s farbami, intenzitou svetla a nechajte sa svetlom napríklad aj prebúdzať.

Ako funguje Philips Hue?

Pre ovládanie svetiel Philips Hue slúži inteligentný diaľkový ovládač, s ktorého pomocou môžete veľmi jednoducho meniť teplotu a intenzitu svetla a prepínať medzi štyrmi prednastavenými režimami. V závislosti na dennej dobe a vašej aktivite tak môžete voliť medzi teplým a studeným svetlom.

Všetky svetlá a žiarovky z kolekcie Philips Hue sú vybavené technológiu ZigBee, ktorá vám umožní ovládať z akéhokoľvek zariadenia a odkiaľkoľvek. Potrebujete k tomu iba zariadenie Bridge, ktorý je súčasťou štartovacej sady, ale zakúpiť ho môžete aj samostatne. Bridge pripojíte k sieti Wi-Fi cez váš router a potom už len stačí stiahnuť si aplikáciu Philips Hue. Ako mávnutím čarovného prútika potom svoje svetlá môžete ovládať odkiaľkoľvek, kde budete mať prístup k internetu a využiť všetky ich funkcie naplno.

Elegantné osvetlenie do celého domu

Philips prináša modely svojich najpopulárnejších svietidiel, ktoré v spojení s Hue technológiou posunú vašu domácnosť na vyššiu úroveň. Prezrite si kolekciu obľúbených svietidiel Black & White


Rad Black and White bol navrhnutý skutočne s citom. Každé svetlo vyzerá elegantne a ľahko zapadne do moderného i klasického interiéru. Philips myslel na všetkých, a tak v ponuke nájdete moderné lustre, stropné a nástenné svietidlá, led bodové osvetlenie i stolové lampy. V rade Hue si môžete vybaviť aj záhradu a vonkajšie priestory domu pomocou vonkajšieho osvetlenia Philips Hue. Materiály pre vonkajšie svetlá sú odolný kov a sklo v čiernej alebo bielej farbe. Pustite do svojej záhrady moderné technológie v elegantnom háve.
 

Svetlá Philips Hue jedine od autorizovaného dealera

Spoločnosť Dekolamp je autorizovaným dealerom pre značku svietidiel Philips Hue. Nákupom v našom e-shope alebo showroome v Brne (na Slovensku možný osobný odber v Malackách) získate nielen moderné svietidlo, ale zaistíme vám tiež profesionálne poradenstvo a kvalitný servis. Svetlá Philips Hue a ich funkcie si môžete na našej predajni tiež vyskúšať.


Kompletná ponuka svietidel Philips Hue >>

 

 

 

 

súvisiace produkty

súvisiace články

Druhy ovládačov Philips Hue
Vyznať sa v ovládačoch moderných inteligentných svietidiel môže byť oriešok. Ale žiadny strach, radi vám poradíme, aké ovládanie sa bude pre vaše svetlá hodiť a na čo aké ovládanie slúži.
Svetlá budúcnosti? Vsaďte na Philips Hue
Bodovky, lustre i lampy. To všetko si u nás môžete zakúpiť s inteligentnou technológiou Philips Hue. Pozrite sa, ako sa sortiment chytrých LED svietidiel neustále rozširuje.
Hue - inteligentný svetelný systém
Už dávno to nie je len hudba budúcnosti. Inteligentný svetelný systém Hue sa stáva súčasťou našich domovov a dáva osvetleniu nový rozmer.
Další články v Magazínu