menu
infolinka
+421 233 527 880
(Po - Pi 9:00 - 18:00)
0Košík
Spôsoby dodania
Prepravca3.90 €
Osobný odber BrnoZadarmo
Doprava zadarmo od 30 €
cena
Dostupnosť
Typ
Typ umiestnenia
Navrhnuté pre
Ďalšie 2Skryť ostatné
Typ zdroja
Doplnková vlastnosť
Farba svetla (K)
Patice filtr
Krytie
cena
Dostupnosť
Typ
Typ umiestnenia
Navrhnuté pre
Ďalšie 2Skryť ostatné
Typ zdroja
Doplnková vlastnosť
Farba svetla (K)
Patice filtr
Krytie
Doprava nad 30 € zadarmo
Možnosť vrátiť tovar do 14 dní
Predĺžená záruka 5 rokov
Tovar skladom expedujeme do 24 hodín
Detektívka, román alebo dráma. Je jedno do akej knihy sa pustíte, ale ak na ňu neuvidíte, budú vás bolieť oči aj hlava a skončíte hneď na piatej strane. Na čítanie musíte dobre vidieť. Potrebujete teda kvalitné osvetlenie priamo pri sebe. Najlepším riešením sú stojacie lampy, ktoré krásne doladia váš čitateľský kútik. Takáto lampa na čítanie môže byť i výborným darčekom k narodeninám alebo pod stromček. Pokiaľ máte medzi svojimi blízkymi nejakého milovníka kníh, ktorý nemá zatiaľ svoju lampu na čítanie, tak mu ju určite kúpte.

Nastaviteľné stojacie lampy nielen na čítanie

Hlavnou prednosťou lampy na čítanie je to, že smer jej svietenia môžete prispôsobiť svojim potrebám a namieriť tam, kam potrebujete. Priblížiť, oddialiť, natočiť, sklopiť...

Toto podlahové svietidlo však samozrejme nemusíte využívať len k tejto činnosti, ale aj k mnohým ďalším. Kto netrávi hodiny pri knihách, ich možno trávi pri zašívaní ponožiek, pletení alebo háčkovaní, pánovia potom pri modelovaní či opravovaní drobných domácich spotrebičov. Takže stojacia lampa nájde široké uplatnenie v každej domácnosti.

Prednosti stojacich lámp na čítanie

  • Dostatočné osvetlenie potrebnej plochy
  • Kvalitné materiály
  • Dlhá životnosť
  • Nastaviteľnosť

Ďalšie lampy do domácnosti

Stojaciu lampu môžete zladiť taktiež s lampou na stôl. Do obývačky alebo spálne môžete vybrať z ďalšej širokej ponuky podlahových svietidiel - napríklad modernom alebo retro štýle. Zaujímavé sú aj lampy s drevenými prvkami. A pokiaľ  ju chcete využívať nielen na čítanie, ale aj ako náladové osvetlenie, hodí sa lampa so stmievačom.Taká lampa na čítanie môže byť aj výborným darčekom k narodeninám alebo pod stromček. Ak máte medzi blízkymi nejakého milovníka kníh a nemá zatiaľ svoju lampu na čítanie, potom mu ju kúpte tiež.