Košík0
Spôsoby dodania
Prepravca3.90 €
Osobný odber BrnoZadarmo
Doprava zadarmo od 30 €

Inšpirácie osvetlenia: obývacia izba

Nie každý má cit pre zladenie doplnkov, farieb, nábytku a osvetlenia tak, aby všetko ladilo oku. Preto vám budeme pravidelne prinášať inšpirácie práve s kombináciami s osvetlením. Ako prvé sa zameriame na osvetlenie obývacej izby.

Nie každý má cit pre zladenie doplnkov, farieb, nábytku a osvetlenia tak, aby všetko ladilo oku. Preto vám budeme pravidelne prinášať inšpirácie práve s kombináciami s osvetlením. Ako prvé sa zameriame na osvetlenie obývacej izby.

Béžová a biela farba osvetlenia je nesmrteľná

Pokiaľ máte rôznofarebný nábytok, potom už pri osvetlení příliš neexperimentujte a zkúste voliť osvetlenie v jednom tóne a farbe. Béžová a biela farba osvetlenia pôsobí decentne a väčšinou elegantne.
 
V jednom tóne môžete zladiť stropné a nástenné svetlá s lampou. Pre väčšiu miestnosť jednoznačne odporúčame doplniť ich lampičkou. Variantom je tiež použitie LED pásikov. Na zladenie si dajte pozor zvlášť v prípade, že máte spojenú obyvaciu izbu s kuchyňou a jedálňou. Pre tento prípad vyberáme prvú kombináciu béžového osvetlenia.
 

inšpirácia osvetlenia obývačky
 
Elegantne a luxusne vyzerá tiež kombinácia bielej a dreva. Tá sa bude hodiť zvlášť do interiéru, kde prevláda drevený materiál. V tomtom prípade sme ako doplňujúce osvetlenie vybrali biele bodovky.

elegantne osvetlenie
 

Dizajnová hra farebného osvetlenia

V prípade, že máte naopak umiernený interiér a vybavenie,  alebo máte radi farby, potom sa nemusíte báť farebných svetiel. Obľúbená je zvlášť červená farba, ktorá sa dá dobre zladiť s ďalšími doplnkami.

farebné osvetlenie
Variantom je tiež  zakomponovanie stojacej lampy, ktorá bude výrazným doplnkom. V tomtom prípade svoju službu splnia dizajnové čierne lampy.

stojatej lampy

Sme priami dovozcovia renomovaných značiek

  • Philips
  • Trio
  • Ideal Lux
  • Lutec
  • Italux
  • WiZ
  • Philips Hue
Všetky značky