menu
infolinka
+421 233 527 880
(Po - Pi 9:00 - 18:00)
0Košík
Spôsoby dodania
Prepravca3.90 €
Osobný odber BrnoZadarmo
Doprava zadarmo od 30 €

Lampy a lampičky pre vášnivých čitateľov

S blížiacou sa jeseňou väčšina z nás uvíta, keď si bude môcť pohovieť vo vyhriatej posteli v spoločnosti dobrej knižky. K tomu, aby sme si nepokazili oči, budeme potrebovať kvalitnú lampičku, ktorá nám spoľahlivo posvieti. V ponuke lampičiek je možné nájsť nové kúsky, ktoré okrem svietenia, majú aj iné zaujímavé funkcie.

 
Redo_savoy

Lampička ako polička

Stále viac obľúbené sú lampičky, ktoré sú zároveň poličkami. Túto funkciu najviac oceníte, pokiaľ na čítanie používate okuliare, beriete pred spaním lieky, alebo máte radi na dosah pohár s vodou.

Polička je tiež praktickou súčasťou, pokiaľ nemáte možnosť k posteli umiestniť nočný stolík. Okrem toho, že sú lampy s poličkou praktické, tak ešte aj výborne vyzerajú. Inšpirované najnovšími trendami sú lampičky z prírodného dreva od značky Redo.

 
Redo_tomo_lampička  Redo_nook_lampicka  Redo_ding
 


Lampy so smerovou lampičkou

Nástenné lampy s flexibilnou lampičkou, ktorú si môžete nasmerovať podľa potreby, plnia funkciu svetla pri čítaní aj svetla dekoratívneho. Tieto lampy sú naozaj stvorené k tomu, aby vaše chvíle oddychu u dobrej knihy boli čo najpohodlnejšie.

 
Rabalux_anastasiaRedo_agosIdeal_lux_lampicka
 

Pokiaľ máte k dispozícii pri posteli o niečo viac miesta, môžete pre pohodlné čítanie zvoliť i stojacu lampu s ohybným ramenom. Niektoré z týchto lámp majú i pokročilé funkcie, ako stmievanie alebo vedia meniť farbu osvetlenia. V spálni si tak môžete zvoliť svetlo presne podľa vašej nálady.
Lampy s flexibilným ramenom sa samozrejme hodia i ako vkusný doplnok do obývacej izby.

 
Lucide_zenith  Lucide_champion  Lucide_ziggy

Lampička na knihu

Praktickým riešením pre tých, ktorí nechcú alebo nemôžu inštalovať lampičku na stenu, je lampička, ktorú si pomocou klipu jednoducho pripnete priamo na knihu a môžete tak bez obmedzení čítať aj v noci. Toto riešenie je vhodné i na výlety mimo domu, alebo ak prílišným svetlom nechcete budiť partnera alebo partnerku.

LED_emos

Pokiaľ potrebujete zohnať i lampu pre svoje deti, prečítajte si naše tipy v článku „Ako si vybrať lampu pre školáka.“

súvisiace produkty

súvisiace články

Lampa na čítanie sa hodí do každej domácnosti
Vonku sa naháňajú všetci čerti, zima hneď tak neskončí, a tak sa vám môže hodiť praktická a zároveň dizajnová lampa na čítanie.
Další články v Magazínu