Košík0
Spôsoby dodania
Prepravca3.90 €
Osobný odber BrnoZadarmo
Doprava zadarmo od 30 €

Lampy a lampičky (5)

Dostaňte k sebe dostatok svetla a dizajn zároveň. Základom správneho osvetlenia v každej miestnosti je viac svetelných zdrojov. Lampy sú tak neoddeliteľnou súčasťou v izbách i kanceláriách. 

Viac

Lampy a lampičky - štýlové a praktické

Lampa nezastupuje iba praktické osvetlenie interiérov a exteriérov. Posledné roky sa vývoj posúva stále viac smerom k dekoratívnej funkcii svetiel. Dizajnéri si dávajú záležať na tom, aby sa stolové svietidlá páčili a boli čerešničkou na torte každej izby.
V ponuke nájdete lampičky do detskej izby, lampy do spálne, obývacej časti aj kancelárie, ale aj štýlové vintage lampy na chalupu. Stačí si vybrať, či potrebujete lampu na stôl alebo stojaciu. Luxusné stolové lampy vedia nielen krásne svietiť, ale sú tiež potešením pre oko. Trendom modernej doby sú potom lampičky inteligentné, ktoré ponúkajú pestrú škálu funkcií. Okrem toho, že skvele vyzerajú vám môžu ponúknuť napríklad funkciu stmievania, osvetlenie pre koncentráciu alebo relaxáciu, ale tiež napríklad farebnú show.
V moderných interiéroch vyzerajú tiež skvele minimalistitcké industriálne lampy. Kov, sklo alebo napríklad betón - je to len na vás!

Vzhľadom k tomu, že Dekolamp podporuje šetrné osvetlenia, tak nájdete v ponuke aj dostatočný výber úsporných LED lampičiek. Lampy si zaobstaráte aj do vonkajšieho prostredia, kedy sú špeciálne navrhnuté a vyrobené tak, aby odolali všetkým poveternostným podmienkam.

Pokiaľ vybavujete novými svietidlami celú domácnosť, nájdete na našich stránkach aj ponuku lustrov, nástenných svietidiel a tiež pestrý výber žiaroviek.

 

Sme priami dovozcovia renomovaných značiek

Všetky značky