menu
infolinka
+421 233 527 880
(Po - Pi 9:00 - 18:00)
0Košík
Spôsoby dodania
Prepravca3.90 €
Osobný odber BrnoZadarmo
Doprava zadarmo od 30 €

LED rodinky Ondaren a Quadro

Svetelné kruhy z rodiny Ondaren sú dizajnovým skvostom, ktorý rozžiari každú miestnosť. Moderný vzhľad lustrov učaruje vám aj vašim návštevám.

Doprajte si doma veľa svetla

LED lustre z rodiny Ondaren to sú nádherné svetelné kruhy, ktoré sa vzájomne dopĺňajú a dokážu vytvoriť svetelný dizajnový skvost. Jednotlivé kruhy sú zavesené v priestore na oceľových lankách, ktoré môžete predlžovať a skracovať tak, aby ste si vytvorili tvar presne podľa svojho vkusu. Kruhy môžete zavesiť rovno či zošikma, malý môžete spustiť pod veľký či opačne, dokonca môžete luster zrovnať do jednej roviny. Proste presne tak, ako sa vám bude páčiť.
lustr ondaren                 lustr Ondaren

Luster je vyrobený z kvalitného hliníka spoločne s tienidlom z plastu s vysokou priepustnosťou svetla. Integrované LED diódy vydávajú veľa kvalitného teplého bieleho svetla. Svietidlá Ondaren sú vhodné aj do veľkých miestností - pre predstavu najväčšie z nich nahradí žiarovkové svietidlo s výkonom skoro 700 W.
lustr Ondaren  

Všetko, čo sme vyššie napísali o rodine Ondaren platí 100% aj o svietidlách Quadro len kruhy si v duchu vymeňte za štvorce či obdĺžniky.
lustr Ondaren   lustr Ondaren
 
lustr Ondaren      lustr Ondaren
Svietidlá môžete preskúmať na našom e-shope alebo nižšie v galérii:

súvisiace články

Ako funguje LED osvetlenie?
LED osvetlenie je v dnešnej dobe veľmi populárne hlavne vďaka svojej úspore oproti klasickým žiarovkám. Oplatí sa tak počiatočná investícia, ktorá vám ale v budúcnosti peniaze ušetrí. LED svetlá navyše šetria aj životné prostredie a sú veľmi odolné.
Inšpirácie osvetlenia: obývacia izba
Nie každý má cit pre zladenie doplnkov, farieb, nábytku a osvetlenia tak, aby všetko ladilo oku. Preto vám budeme pravidelne prinášať inšpirácie práve s kombináciami s osvetlením. Ako prvé sa zameriame na osvetlenie obývacej izby.
Další články v Magazínu