menu
infolinka
+421 233 527 880
(Po - Pi 9:00 - 18:00)
0Košík
Spôsoby dodania
Prepravca3.90 €
Osobný odber BrnoZadarmo
Doprava zadarmo od 30 €

Lustry z tónovaného skla sú nadčasovým hitom

Premýšľate, ako by ste mohli vylepšiť vašu obývaciu izbu alebo spálňu? Chcete vymeniť starý luster za nový, ale veľmi si nepotrpíte na extravagantné výstrelky? Páči sa vám sklo, ale pre váš interiér vám príde obyčajné? Máme pre vás tip. Obstarajte si k vám domov luster z vysoko módneho tónovaného skla. Vyzerá moderne, je nenápadný, ale napriek tomu elegantný. Pozrite sa s nami na tieto sklenené lustre detailnejšie.

Ideal_Lux_zeno

Dymový odtieň skla sa na poli svietidiel objavoval sporadicky už v minulosti. V súčasnosti však tento druh materiálu zažíva svoju renesanciu a objavuje sa takmer na všetkých typoch svietidiel. Najčastejšie ale ide o lustre, preto sa na ne zameriame.

Lucide_florienSearhlght_balls

 

Nebezpečne príťažlivé dymové sklo

Dymové sklo, teda sklo, ktoré je tónované do odtieňov šedej, sa na lustroch vyskytuje v mnohých variantoch. Stretnúť sa môžete so svetlami so skleneným tienidlom vo vysokom lesku, ale tiež so svietidlami, ktoré sú takmer nepriehľadné. Tvary tienidiel sú rôzne. Medzi obľúbené patria gule, valcovitý tvar, ale tiež hranaté svetlá či svietidlá, ktoré svojím tvarom pripomínajú banky z chemického laboratória.

Lucide_florien   Lucide_glorio

 

Tónovanie je in i v iných farbách

Dymová šedá nie je jedinou farbou, ktorú môže moderný sklenený luster mať. In sú i odtiene jantárovej. Stretnúť sa môžete tiež s farebnými odtieňmi, ale tie už predsa len patria medzi veľmi výrazné prvky a hodia sa predovšetkým do výrazne ladených interiérov alebo do detskej izby.

Searchlight_mardi

Jantárová farba skleneného lustru pôsobí sama o sebe hrejivým dojmom. Tento pocit sa znásobí, pokiaľ do svietidla osadíte filamentovú žiarovku s teplou farbou svitu alebo žiarovku s regulovateľnou chromatičnosťou. Pri zlatisto žltom svetle sa najlepšie relaxuje.

Lucide_gerben   Lucide_florien

 

Kam sa tónované lustre hodia?

Závesné sklenené lustre najlepšie vyniknú v obývacej izbe alebo spálni. Čo sa týka štýlu, tak lustre v dymových tónoch sa budú najviac hodiť do interiéru v štýle glamour alebo do interiéru v štýle moderny. Chybu však neurobíte ani v prípade, že luster či svietidlo v tónovaných odtieňoch inštalujete i do štýlovo nevyhranenej izby.

Lucide_julius   Lucide_owino

Lustre a svietidla zo skla sa budú skvele vynímať i v kaviarňach, reštauráciách alebo hoteloch. Ich prítomnosť dodá každému interiéru punc luxusu.

Pohrajte sa s priestorom a dolaďte ho k dokonalosti pomocou dymových a tónovaných svetiel!

súvisiace produkty

súvisiace články

Vylaďte bývanie v škandinávskom štýle do detailov 
Určite ste už o ňom počuli, možno vás očaril v niektorom útulnom bistre alebo kaviarni a možno po ňom v hĺbke duše túžite. Áno, hovoríme o škandinávskom štýle. O štýle, ktorý si podmanil celý svet a teraz môže byť súčasťou aj vašej domácnosti!
Luxusné svetlá pre pocit luxusu
Chcete sa cítiť doma ako na zámku? Chcete, aby každá vaša návšteva onemela úžasom? K tomu vám pomôžu luxusné svetlá, ktoré v dnešnej dobe slúžia aj ako módne doplnky.
Dizajnové žiarovky
Dizajnové žiarovky sú šperkom pre váš luster či lampu a dobre fungujú aj samostatne. Patria k tomu najlepšiemu, čo vám môžeme ponúknuť zo sveta dekoratívneho osvetlenia. Ako vybrať tú správnu?
Inšpirácie osvetlenia: obývacia izba
Nie každý má cit pre zladenie doplnkov, farieb, nábytku a osvetlenia tak, aby všetko ladilo oku. Preto vám budeme pravidelne prinášať inšpirácie práve s kombináciami s osvetlením. Ako prvé sa zameriame na osvetlenie obývacej izby.
Další články v Magazínu