menu
infolinka
+421 233 527 880
(Po - Pi 9:00 - 18:00)
0Košík
Spôsoby dodania
Prepravca3.90 €
Osobný odber BrnoZadarmo
Doprava zadarmo od 30 €

Osvetlenie komerčných priestorov

Potrebujete osvietiť svoju reštauráciu, galériu alebo školu? Svetlá do komerčných priestorov reprezentujú a dobre svietia. Aké ale vybrať?

Aké komerčné priestory môžete osvetliť?

Čo vás napadne, keď sa povie komerčný priestor? Pokiaľ doňho hľadáte správne svetlo, môžete sa zamerať napríklad na svietidlá do reštaurácie, svietidlá do baru, svietidlá do skladu alebo napríklad osvetlenie predajne. Ale to nie je všetko. Takéto osvetlenie komerčných miestností je vhodné aj pre kancelárie, hotel, školu alebo zdravotnícke zariadenie.

Nech nerozptyluje a dobre svieti!

Asi budete súhlasiť, že nech už svetlo zaobstarávate kamkoľvek, jeho hlavným účelom väčšinou je, aby vám poslúžilo tým, že dobre posvieti. Iste, malo by tiež vyzerať dobre, tým si u svetiel z Dekolampu môžete byť istí, ale primárne zaobstarávate osvetlenie komerčných priestorov kvôli funkčnosti. Predstavte si totiž, že do školskej triedy nainštalujete obrovské prekrásne svetlo, ktoré ale študentov rozptýli a tí sa nebudú venovať výkladu. Rovnaké rozptýlenie môže nastať aj v prípade zdravotníckych zariadení, kde je naozaj nežiaduce, aby sa doktor rozptýlil a zmýlil.

Do predajní potom iste budete hľadať svetlo, ktoré kvalitne osvieti vaše ponúkané produkty. Správne zvolené svietidlo dodá vášmu tovaru tú správnu ľúbivú farbu, po ktorej zákazníci túžia, a ten ideálny tvar a veľkosť, ktoré hľadajú. K decentnému a pritom kvalitnému osvetleniu tovaru poslúžia zápustné bodovky, ktoré pred zrakmi zákazníkov ľahko skryjete do sadrokartónu. A v sklade predajne zase potrebujete na tovar dobre vidieť vy. Vhodným osvetlením tam potom môžu byť napríklad LED žiarivkové trubice. Skrátka kvalitné svetlo je základom.
 
světlo do restaurace

Niekedy sa ale výrazné svetlo hodí

Od dôležitosti dobrej kvality neupúšťame. Sú ale miesta, kde uvítate "rozptyľujúce" svetlá, ktoré môžu zákazníci a návštevníci obdivovať. Napríklad v reštaurácii, bare alebo hoteli plnia svietidlá okrem praktickej aj estetickú funkciu. Využiť tak môžete nápadné dizajnové závesné lustre alebo výrazné nástenné lampy. Nemusíte sa báť extravagancie, ktorá vám ale sadne so zvyškom štýlu priestoru a ani nemusíte hľadať iba svetlá, ktoré vyžarujú denné svetlo. V bare a hoteli sa totiž vaši hostia budú chcieť cítiť čo nejútulnějšie, a preto môžete využiť aj teplých tónov žiaroviek. Pri kúpe vám poradia hodnoty na obale žiarovky, napríklad teplota chromatickosti.

Inšpirujte se jednou našou realizáciou → osvetlenie v reštaurácii u Fidela ← 

súvisiace články

Luxusné svetlá pre pocit luxusu
Chcete sa cítiť doma ako na zámku? Chcete, aby každá vaša návšteva onemela úžasom? K tomu vám pomôžu luxusné svetlá, ktoré v dnešnej dobe slúžia aj ako módne doplnky.
Svetlá z Dekolampu v reštaurácii u Fidela
Robí nám radosť, keď sa naše svetlá dostanú aj na tak krásne miesta, ako je brnenská reštaurácia u Fidela. Dizajnové lustre v spojení s vkusne zariadenou pizzeriou vytvárajú príjemné miesto na posedenie. Presvedčte sa sami.
Lumeny a svetelný tok – hygienické požiadavky na osvetlenie pracoviska
K čomu je dobré sledovať jednotku svetelného toku Lumen?Napríklad kvôli hygienickým požiadavkám na osvetlenie pracoviska.
Další články v Magazínu