Vážení zákazníci, z dôvodu aktuálnych bezpečnostných opatrení je naša predajňa v Brne uzavretá! Pre svoj nákup môžete využiť náš eshop. Ďakujeme za pochopenie.
menu
infolinka
+421 233 527 880
(Po - Pi 9:00 - 18:00)
0Košík
Spôsoby dodania
Prepravca3.90 €
Osobný odber BrnoZadarmo
Doprava zadarmo od 30 €

Druhy inteligentných svietidiel Philips Hue

V sortimente Dekolamp nájdete širokú škálu inteligentných svietidiel Philips Hue. Poradíme vám, ako sa v ponuke zorientovať a ako si vybrať to správne svetlo pre váš domov.

Svietidlá z kategórie Philips Hue môžeme rozdeliť do 3 kategórií: White, White Ambience a White and Color Ambiance. Záleží len na vás, čo chcete, aby vaše svetlo dokázalo.
Philips_Hue_WhitePhilips_Hue_White_ambiancePhilips_hue_White_and_color_ambiance

Philips Hue White


Svietidlá a žiarovky Hue White sú základným a najjednoduchším prvkom tejto rady. Jedná sa o svetlá, ktoré ponúkajú možnosť stmievania pomocou mobilnej aplikácie alebo hlasových príkazov cez chytrého domáceho asistenta. Najnovšiu radu je možné ovládať aj pomocou Bluetooth prepojenia s chytrou aplikáciou (bez nutnosti zakupovať Bridge).
 
Philips_Hue_white

 
Svetlá Philips Hue White môžete ovládať na diaľku. Stačí len nainštalovaná aplikácia a pripojenie na internet pomocou Hue Bridge
Rozsvietenie svetiel si taktiež môžete naplánovať a vytvorit si harmonogram podľa vašich potrieb.

Philips Hue White Ambience


Pri svetlách a žiarovkách White Ambiance platí všetko rovnako ako pri svetlách White. Naviac máte na výber 50 000 odtieňov bieleho svetla, ktoré si môžete upraviť presne podľa vašej nálady. Zvoľte si jasne bielu pre sústredenie alebo hrejivo zlatistú pre príjemnú večernú relaxáciu. Pre väčšie pohodlie sú pri svetlách a svetelných zdrojoch prednastavené 4 režimy, ktoré vám pomôžu zvoliť vhodné svetlo pre každodenné činnosti. Zvoľte režim Concentrate alebo Energize pre sústredenie a dobrý začiatok dňa, alebo režimy Relax a Read pre podvečernú pohodu a čítanie. 
 
Philips_hue_white_ambiance
 
Páčilo by sa vám nechať sa večer uspať jemným teplým svetlom a ráno sa prebúdzať do žiarivého dňa? S osvetlením Philip Hue White Ambience to nie je žiadný problém. Všetko si jednoducho nastavíte v aplikáci na vašom smartphone.

Philips Hue White and Color Ambiance


So svetlami a žiárovkami Philips Hue White and Color Ambience prichádza do vášho domu zábava. Svetlá tejto rady ponúkajú možnosť zvoliť si zo 16 milionov farieb a rozžiariť váš dom či byt vo farbách dúhy. To ale ešte nie je všetko. Okrem toho si môžete svietidlo prepojiť s médiami a sledovať film či počúvať hudbu prepojenú so svetelnými efektmi. Samozrejmosťou je možnosť upraviť si chromatickoť osvetlenia rovnako ako pri Philip Hue White Ambiance a stmievanie ako u Philips Hue White.
 
Philips_hue_White_and_color_ambiance

Svietidlá všetkých 3 kategórií môžu rozžiariť aj vašu záhradu a vonkajšie priestory vášho domu. Inštalácia je veľmi jednoduchá a viacej informácií o nej nájdete v článku Philips Hue - inteligentné svietidlá pre vašu domácnosť - >>>
 

súvisiace produkty

súvisiace články

Zmeňte hravo farbu svetla pomocou klasického vypínača
Pre rôzne situácie v našom živote potrebujeme rôzne druhy osvetlenia. K práci sa viac hodí jasné biele svetlo a pre chvíľky relaxácie uvítame zase tlmené svetlo v odtieňoch žltej farby. Ako si ale užiť zmeny teploty svetla a nezruinovať rodinný rozpočet?
Druhy ovládačov Philips Hue
Vyznať sa v ovládačoch moderných inteligentných svietidiel môže byť oriešok. Ale žiadny strach, radi vám poradíme, aké ovládanie sa bude pre vaše svetlá hodiť a na čo aké ovládanie slúži.
Inštalácia Philips Hue krok za krokom
Prijmite pozvanie do kúzelného sveta funkcií svietidiel Philips Hue. Pomocou jednoduchého návodu svietidlá ľahko inštalujete a rozžiarite celú domácnosť.
Další články v Magazínu