menu
infolinka
+421 233 527 880
(Po - Pi 9:00 - 18:00)
0Košík
Spôsoby dodania
Prepravca3.90 €
Osobný odber BrnoZadarmo
Doprava zadarmo od 30 €

Interiérové svietidlá REDO

Po novom v našej ponuke nájdete okrem vonkajších svietidiel i interiérové svetlá značky Redo Group. Vyberať si tak môžete z exkluzívnych lustrov, nástenných svietidiel i stojacích lámp s moderným dizajnom. Tieto svietidlá doplnia vnútorné priestory každej modernej domácnosti. Pozrime sa, aké najzaujímavejšie produkty môžete medzi nimi nájsť.
 
Redo_orbit
 

Osvetlenie konferenčných miestností


Konferenčné miestnosti, prijímacie či vstupné haly sú veľmi dôležitou časťou väčšej firmy. Ide o reprezentatívne priestory, ktoré sú spravidla tým prvým, čo vaši hostia a obchodní partneri pri vstupe uvidia. Dobrý prvý dojem je dôležitý, a preto je vhodné zvoliť svietidlo, ktoré bude nielen príjemne osvetľovať celý priestor, ale bude tiež dobre vyzerať.
I zamestnanci ocenia, keď pri jednaniach a poradách budú v príjemnom prostredí obklopení kvalitným a dostatočným svetlom.   
 
Najnovším trendom v oblasti svietidiel sú už dlhší čas gigantické závesné stropné svietidlá s LED technológiou. Vďaka ich veľkým rozmerom budú vyzerať skvele v moderných kancelárskych budovách.


 
Redo_Nucleo  Redo_radius  Redo_vuelta


Zaujímavé nástenné svietidlá


Nástenné svietidlá nemusia byť vôbec nudné, naopak. Moderný dizajn svietidiel odhaľuje nové a zaujímavé tvary, ktoré môže ozvláštniť každý interiér. Elegantné nástenné svietidlá v tvare kruhov rôznych priemerov vytvárajú na stenách zaujímavé efekty. Jednoducho si môžete zvoliť rôzne farebné kombinácie a veľkosti, a vytvoriť si tak zaujímavú mozaiku na stene.
Rovnako zaujímavým svetlom je tiež originálny svetelný had Estoril. Vynímať sa bude výborne v obývacej izbe, spálni i v detskej izbe.


 
Redo_umbra  Redo_estoril  Redo_Bonnie
 

 

Dôstojné svietidlá nad stôl


Jedálenský stôl je miestom, kde sa schádza celá rodina a mal by byť vždy kvalitne osvetlený. Centrálne osvetlenie jedálne môžete veľkolepo vyriešiť so závesnými lustrami od značky Redo. Lustry v obľúbenom vintage štýle sa hodia do klasických i moderných interiérov. Kdekoľvek sú zavesené, tam vytvárajú príjemnú atmosféru a pohodu.


 
Redo_pound  Redo_stellar  Redo_talis
 

Nástenné lampičky k posteli

 
Nástenné svietidlá k posteli ocenia nielen vášniví čitatelia, ale tiež všetci, ktorí potrebujú ráno po prebudení dostatok kvalitného svetla. Lampičky, ktoré môžete podľa potreby nasmerovať a pohodlne vypnúť bez toho aby ste museli vstať, budú vyzerať skvele i vo vašej spálni.

 
Redo_tomo  Redo_shaker  Redo_quda
 
O výbere vonkajších svietidiel značky Redo sa dozviete viac v článku Svetlá od Redo Group rozsvietia každú záhradu.

súvisiace produkty

súvisiace články

Lustry z tónovaného skla sú nadčasovým hitom
Elegantné, štýlové a nevšedné sú sklenené lustre v dymových tónoch. Šedé i farebné sklo práve letia!
Vintage – nové kúsky s inšpiráciou v minulosti
Vintage - nové kúsky s inšpiráciou v minulosti. Táto móda sa dostala už aj do osvetlenia, a to je veľmi dobre. Originálne svetlá totiž zapadnú do klasického i moderného interiéru. Poďte sa s nami pozrieť na pár vintage tipov.
Svetlá od Redo Group rozsvietia každú záhradu
Máme pre vás ďalšiu novinku na našom e-shope! Ide o kvalitné vonkajšie svetlá od rumunskej značky Redo Group. Ak hľadáte na svoju záhradu niečo originálne, bude značka Redo pre vás to pravé.
Výber nástenného svetla
Nástenné svetlá sa hodia ako doplnenie stropného svetla alebo lampy. Ich výber by ste ale nemali podceňovať. Záleží na činnosti, ktorú budete za svitu týchto svetiel vykonávať.
Další články v Magazínu