Košík0
Spôsoby dodania
Prepravca3.90 €
Osobný odber BrnoZadarmo
Doprava zadarmo od 30 €

Svetlá od Redo Group rozsvietia každú záhradu

Máme pre vás ďalšiu novinku na našom e-shope! Ide o kvalitné vonkajšie svetlá od rumunskej značky Redo Group. Ak hľadáte na svoju záhradu niečo originálne, bude značka Redo pre vás to pravé.

Výrobca Redo začal s produkciou svetiel v roku 2000 a za necelých dvadsať rokov sa dostal na prednú priečku európskych výrobcov svetiel. V sortimente značky Redo nájdete predovšetkým kvalitné a spoľahlivé svetlá pre osvetlenie záhrad či vonkajších priestorov vášho domu a rekreačných objektov.

Osvetlenie na fasádu – krásne a funkčné


Veľmi obľúbené sú nástenné svetlá na fasádu, ktoré môžu ozvláštniť a zatraktívniť vonkajší vzhľad vášho domu. Nemusí sa nutne jednať o novostavbu, ale samozrejme je lepšie, ak si miesto na svetlá pripravíte dopredu.

O tom, ako si naplánovať rozmiestnenie svetiel, sa dočítate viac v našej Poradni >>>


Pomocou fasádnych svetiel vytvoríte zaujímavé efekty alebo zvýrazníte architektonické detaily. Svetlo môže splývať po fasáde nahor alebo nadol, alebo je tiež možné zvoliť svetlá bodové alebo reflektory, ktoré presne zacielite, tam, kam treba.

Redo_contourRedo_Eclipse

Svetlá s čidlom postrážia každý pohyb


Zvoliť môžete aj fasádové svetlá či stĺpiky s čidlami. Pohybové čidlá plnia nielen praktickú navigačnú funkciu, ale môžu tiež pomôcť dom zabezpečiť.

Redo_PilarRedo_SparkRedo_Round

Jednoduchý dizajn a moderné farby


Moderné vonkajšie svietidlá sú minimalistické, praktické a zaujmú predovšetkým jednoduchými tvarmi, ktoré sa hodia naozaj kamkoľvek. Vyberať môžete z troch farieb - antracitovej, bielej alebo svetlá v modernom hrdzavom vzhľade. Vďaka nenápadnému vzhľadu sa skvele hodia aj ako osvetlenie priemyselných objektov. Industriálny vzhľad nástenných alebo závesných lustrov je možné využiť nielen pre domáce použitie, ale aj ako štýlový doplnok hál, skladov, objektov alebo štýlových vonkajších reštaurácií.

Redo_Eclipse_WhiteRedo_Eclipse_BlackRedo_Eclipse_Rust

Lampáše pre každé romantické zákutie


Pokiaľ máte radšej klasický vzhľad, doprajte si romantiku s lampášmi. V ponuke sú nárožné aj závesné lampáše a skvelú prácu odvedú tiež stojacie lampášové lampy.

Redo_VareseRedo_York


Svetlá z portfólia značky Redo využívajú úspornú LED technológiu, ktorá šetrí elektrickú energiu. Veľkou výhodou je aj ich dlhá životnosť.

Pohodlná a bezpečná cesta domov vďaka stĺpikovým svetlám


Obľúbeným doplnkom sú aj svetlá stĺpikové. Stĺpikové svetlá a lampy môžu vytvoriť romantické zákutia aj osvetliť chodníky či príjazdové cesty.

Redo_VarialRedo_Twin

 

Záhrada môže žiariť všetkými farbami


Ak hľadáte niečo originálne, urobí vám iste radosť, že v ponuke značky Redo nájdete aj netradičné svetlá, ktoré prežiaria každú párty a vytvoria z vašej záhrady útulné miesto. Ako sa vám páčia svetelné kocky, gule na trávnik alebo svetlá v tvare farebných kameňov?

Redo_stoneRedo_BalooRedo_Dados

Páčia sa vám výrobky značky Redo? Našli byste pre ne využitie aj na vašej záhrade?

Kompletný sortiment vonkajšieho osvetlenia Redo nájdete na našom webe >>>

Sme priami dovozcovia renomovaných značiek

Všetky značky