Vážení zákazníci, naša predajňa je opäť OTVORENÁ.
menu
infolinka
+421 233 527 880
(Po - Pi 9:00 - 18:00)
0Košík
Spôsoby dodania
Prepravca3.90 €
Osobný odber BrnoZadarmo
Doprava zadarmo od 30 €

Nepriame osvetlenie

Lampičky vám posvietia priamo na konkrétne miesto. Avšak čo, ak túžite po nejakom nepriamom osvetlení, ktoré dodá svetlo, ale jeho zdroj je skrytý?

Prečo nepriame osvetlenie?

Nepriame osvetlenie sa v posledných rokoch stáva čoraz väčším hitom. A to ako v bytoch, tak aj v podnikoch. Funguje na princípe odrazu svetla, napríklad od stropu alebo steny. Samotné nepriame svietidlá sú skryté a práve vďaka odrazu osvetľujú požadovaný priestor. V miestnosti tak potom nevznikajú žiadne tiene a dlhé svetelné línie budia pocit priestrannosti. Vďaka nepriamemu osvetleniu získa vaša izba moderný nádych a vy sa budete cítiť, akoby ste sa ocitli niekoľko rokov vpred.
 

nepřímé osvětlení zdi

Druhy nepriameho osvetlenia

Ako nepriame osvetlenie môžete použiť najrôznejšie druhy svetiel. Vždy musíte dbať na pravidlo, že samotný zdroj svetla musí byť skrytý, aby osvetloval priestor za pomoci odrazu. Nemusíte umiestňovať svietidlá len do kútov, do ktorých nejde vidieť. Môžete totiž efektívne využiť aj sadrokartón a napríklad LED zápustné svetlá alebo zápustné a podlahové bodovky. Vďaka širokej ponuke rôznych svetiel sa tak vašej kreativite medze nekladú a nepriame osvetlenie môžete zakomponovať do najrôznejších priestorov, v ktorých túžite po dojme väčšieho priestoru.
 

nepřímé světlo

súvisiace produkty

súvisiace články

Osvetlenie do obývacej časti
Obývacia časť patrí k jednému z "najvyťaženejších miest" v domácnosti. Schádza sa tu celá rodina a určite tu aj vítate svoje návštevy. Preto si toto miesto zaslúži správne zvolené osvetlenie.
Najlepšie osvetlenie do pasívneho domu
Pasívne domy by sme mohli charakterizovať snahou o šetrenie energie k vykurovaniu. A do domu, ktorý efektívne využíva teplo, potom tiež logicky patria zdroje svetla, ktoré sú účinné.
Romantické svetlá
Romantické osvetlenie je tým pravým do izbičiek mladých slečien alebo tam, kde chcete navodiť príjemnú a uvoľnenú atmosféru. Využijete ho taktiež v obývačke, spálni alebo ateliéri.
Další články v Magazínu